Bern má před Spartou formu, v lize vyhrál počtvrté v řadě

3. 12. 2014 22:10
Fotbalisté Young Boys Bern, , vyhráli v domácí soutěži na hřišti posledního Lucernu 2:1.
Bern je ve švýcarské lize rozjetý
Bern je ve švýcarské lize rozjetý | Foto: Reuters

Lucern (Švýcarsko) - Fotbalisté Young Boys Bern, kteří se 11. prosince utkají s pražskou Spartou o postup do vyřazovací fáze Evropské ligy, vyhráli v domácí soutěži na hřišti posledního Lucernu 2:1. Připsali si čtvrtou ligovou výhru v řadě a v tabulce jsou třetí.

Hosty poslal do vedení v 41. minutě japonský ofenzivní záložník Juja Kubo, jenž se také dvakrát prosadil v minulém utkání EL na hřišti Slovanu Bratislava (3:1). Na začátku druhého dějství zvýšil náskok Bernu pátou ligovou trefou v sezoně Renato Steffen. Za Lucern pouze zkorigoval stav Bozanič. Český obránce ve službách Young Boys Jan Lecjaks se na hřiště dostal v 84. minutě.

Bern nastoupil v sestavě Mvogo - Sutter, Von Bergen, Vilotič, Hadergjonaj - Bertone, Gajič - Nuzzolo (74. Rochat), Kubo (84. Lecjaks), Steffen (66. Nikci) - Hoarau.