Bednář zase mění dres. Jde hostovat do Ankaragücü

Sport Sport
2. 2. 2011 14:46
Fotbalový útočník bude v Turecko minimálně půl roku
Roman Bednář
Roman Bednář | Foto: Ondřej Besperát

Praha - Na poslední chvíli změnil v zimním přestupovém období dres také útočník Roman Bednář.

Sedmadvacetiletý fotbalista se z celku anglické Premier League West Bromwiche Albion, kde si příliš nezahrál, stěhuje na půlroční hostování do tureckého Ankaragücü.

Klub z turecké metropole má navíc na českého hráče opci na přestup.

Čtěte také:
Bednář odchází na hostování, bude hrát pod Erikssonem

West Bromwich sice už předtím Bednářovi vyjednal přestup do druholigového Bristolu City, avšak sám útočník jej nechtěl akceptovat, a tak uspěl až Ankaragücü. "Turecký klub přišel s nabídkou na hostování a nabídl nám určitou sumu. Preferovali jsme prodej, ale někdy musíte souhlasit s možností, která je v danou chvíli nejlepší pro klub," řekl sportovní ředitel WBA Dan Ashworth.

Český reprezentant byl poslán na hostování už v závěru minulého roku, kdy vypomáhal Leicesteru.

 

Právě se děje

před 43 minutami

Po nárazu auta do stromu na Litoměřicku jsou řidička a dvě děti v kritickém stavu

Velmi těžká zranění utrpěly řidička a dvě děti při nárazu Škody Fabia do stromu. Vážná dopravní nehoda se stala dnes odpoledne u Budyně nad Ohří na Litoměřicku. ČTK to řekla ústecká mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Řidička narozená v roce 1972 havarovala před 15:00 na silnici 246 mezi Budyni nad Ohří a vesnici Nížebohy. "Z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve vozidle s touto řidičkou cestovaly dvě děti," uvedla Hyšplerová.

Žena i obě děti utrpěly podle krajského mluvčího záchranné služby Prokopa Voleníka velmi vážná zranění. "Ženu jsme převezli pozemní posádkou do ústeckého traumacentra. Pro děti vzlétl vrtulník letecké záchranné služby Ústí nad Labem a pražský vrtulník. Obě děti byly transportovány do jednoho z pražských traumacenter," dodal Voleník.

Další zprávy