Bayern vyhrál šlágr proti Schalke, opět se trefil Lewandowski

9. 9. 2016 22:46
Zase ten Lewandowski. Fotbalisté Bayernu Mnichov vyhráli i druhý zápas nové sezony německé ligy a znovu se prosadil polský kanonýr. Bavorský velkoklub tentokrát porazil Schalke 2:0.
Thomas Müller v souboji proti Schalke
Thomas Müller v souboji proti Schalke | Foto: Reuters

Gelsenkirchen (Německo) - Fotbalisté Bayernu Mnichov vyhráli i druhý zápas nové sezony německé ligy. Góly Roberta Lewandowského a Joshui Kimmicha v poslední desetiminutovce zvítězili na hřišti Schalke 2:0 a vedou tabulku s šesti body a skóre 8:0. Schalke naopak na první body zatím čeká.

Úřadující šampioni se dnes ale v Gelsenkirchenu proti agresivně hrajícímu domácímu týmu dlouho nedokázali prosadit. Skóre otevřel až polský reprezentant trefou v 81. minutě, Kimmich přidal druhý gól ve druhé minutě nastavení.

"Byl to hodně náročný a dobrý zápas. Věděli jsme, že musíme být trpěliví," řekl po utkání Lewandowski, který vede po dvou zápasech tabulku střelců s čtyřmi góly. "Bylo to důležité vítězství," dodal.