Bayern je favoritem finále, Dortmund má ale oddané fanoušky

Oddaný fanoušek Dortmundu Martin Hüschen si nechal na záda vytetoval logo Borussie i tvář kouče Jürgena Kloppa. Bude po finále Ligy mistrů slavit on, nebo příznivci Bayernu Mnichov?
...jiný jeho "kolega" má aspoň znak Borussie nebo přes celou ruku.
K fotbalu patří neodmyslitelně patří pivo. Památeční finálové sklenička Borussie vede jasně na umělecký dojem.
Tento fanda Dortmundu s myšlenkami na Borussii uléhá i vstává.
I když má Dortmund vášnivé fanoušky, na hřišti to bude tak trochu souboj trpaslíka s obrem,...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
25. 5. 2013 5:00
Finále Ligy mistrů je za dveřmi. Podívejte se s námi na oba finalisty, Bayern Mnichov a Borussii Dortmund, tak trochu jinýma očima.

Londýn - Finále Ligy mistrů je za dveřmi. Podívejte se s námi na oba finalisty Bayern Mnichov a Borussii Dortmund, tak trochu jinýma očima.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

KLDR provedla další raketový test, letos už počtvrté

Severní Korea odpálila z letiště v hlavním městě Pchjongjangu směrem k Japonskému moři dvě střely, které by mohly být balistické, oznámila jihokorejská armáda. Také podle japonské pobřežní stráže mohlo jít o balistické rakety. KLDR provedla od začátku letošního roku již několik raketových testů, čímž si vysloužila kritiku mezinárodního společenství, uvedla agentura Reuters.

Dnešní zkouška zřejmě zahrnovala dvě balistické střely krátkého doletu, odpálené východně od letiště v Pchjongjangu, uvedl v prohlášení jihokorejský Společný sbor náčelníků štábů.

Japonský ministr obrany Nobuo Kiši sdělil, že střely urazily vzdálenost asi 300 kilometrů a dopadly do moře poblíž severokorejského východního pobřeží. Kiši připomněl, že vývoj balistických střel KLDR zakazují rezoluce Rady bezpečnosti OSN a že severokorejské zkoušky představují vážný problém pro celé mezinárodní společenství i samotné Japonsko.

Zdroj: ČTK
Další zprávy