Baroš smutným hrdinou Galatasaraye. Nedal penaltu

22. 2. 2009 20:45
Galatasaray přišel o možnost získat bod
Milan Baroš nedal penaltu
Milan Baroš nedal penaltu | Foto: Ondřej Besperát

Istanbul - Milan Baroš se stal smutným hrdinou Galatasaraye Istanbul. V nedělním utkání 21. kola turecké ligy proti Kocaelisporu neproměnil nejlepší kanonýr tamní soutěže pokutový kop.

Místo toho, aby tím český reprezentant v závěru vyrovnal na 3:3, hosté svého soupeře dorazili a slavili cenné vítězství 5:2.

Čtyřmi góly se na tom podílel Taner Gülleri, který se s dvanácti góly dostal na druhé místo tabulky střelců.

Baroš se do hry dostal až v 65. minutě za stavu 1:3 pro hosty. Následně však Lincoln snížil a pět minut před koncem vybojoval pokutový kop. Míč si vzal Baroš, ale šestnáctou ligovou trefu v sezoně nepřidal.

Vzápětí dvakrát udeřil Gülleri a hosté se díky třem bodům odpoutali z posledního místa tabulky.

Galatasaray se kvůli překvapivé domácí porážce propadl na pátou příčku. První zůstává Sivasspor, druhý je Trabzonspor a třetí Besiktas Tomáše Sivoka a Tomáše Zápotočného.