Baroš hrál celý zápas: Zasloužili jsme si remízu

Milan Baroš se na hřišti Sigmy Olomouc gólově neprosadil.
Baník podlehl Sigmě 0:1 a Milan Baroš měl o čem přemýšlet.
Milan Baroš při utkání na hřišti Sigmy Olomouc.
Klíčový moment, branka domácího Martina Doležala, která zajistila Olomouci další vítězství.
Radost olomouckých fotbalistů po vstřelené brance.
Foto: Lukáš Drštička
David Procházka
16. 3. 2013 6:00
Fotbalový útočník Milan Baroš odehrál na hřišti Sigmy Olomouc celý zápas, ale střelecky se neprosadil a jeho Baník Ostrava prohrál 0:1.

Olomouc - Před týdnem fotbalový útočník Milan Baroš oslnil ostravské Bazaly hattrickem a zařídil výhru 3:0 nad Hradcem Králové, tentokrát se na hřišti Sigmy Olomouc gólově neprosadil a Baník po statečném výkonu prohrál 0:1.

Baroš poprvé zvládl celý zápas

Na Hané odehrál Baroš poprvé celý zápas, přitom z tréninku v průběhu týdne měl nakopnuté koleno. Exreprezentační útočník se dostal do dvou šancí, ale jasné příležitosti to nebyly.

"Škoda, že jsme tu neuhráli alespoň remízu. Myslím, že bychom si ji zasloužili. Udělali jsme hloupou chybu a za tu jsme zaplatili," narážel Baroš na chybnou malou domů obránce Starého, kterou využil v jediný gól utkání domácí útočník Martin Doležal.

Doležal opět zařídil Sigmě body

Útočník Sigmy Olomouc Martin Doležal prožívá skvělé týdny. V minulém utkání proti Jihlavě gólem a dvěma přihrávkami zařídil výhru 3:0, tentokrát vstřelil jediný gól zápasu.

"Jsem trochu zklamaný, že jsme nedali více gólů. V prvním poločase jsme byli jasně lepší a ve druhém jsme pro změnu měli dost gólovek. Ale Baník se pak v deseti hodně zlepšil a mohl nás potrestat za neproměňování šancí," uznal Martin Doležal.

Pulpit: Jsme trénovaní jako evropské týmy

Baník dohrával posledních třicet minut zápasu v deseti mužích po vyloučení kapitána Benjamina Vomáčky. Ale na hřišti to moc poznat nebylo.

"Naopak, byli jsme lepší, sehráli jsme vynikající zápas. Musím zdůraznit, že jsme v zimě udělali velký kus práce a Baník je teď co se týče trénovanosti na úrovni evropských klubů," podotkl Martin Pulpit, trenér Baníku Ostrava.

 

Právě se děje

Další zprávy