Baroš dal první gól sezony, Rajnoch si dal vlastňák

2. 10. 2011 20:30
Ankaragücü - Galatasaray 0:3 (vlastní Rajnoch, Baroš)
Milan Baroš si mohl poprvé v sezoně vychutnat radost z gólu
Milan Baroš si mohl poprvé v sezoně vychutnat radost z gólu | Foto: Reuters

Ankara - Milan Baroš vstřelil v turecké fotbalové lize svůj premiérový gól v sezoně. Proměněnou penaltou pomohl k výhře Galatasaraye 3:0 nad Ankaragücü, do jehož branky se trefil i vlastním gólem další český internacionál Jan Rajnoch.

Baroš se dostal na hřiště v 74. minutě, kdy vystřídal zraněného Engina Baytara. Devětadvacetiletý hráč po necelých deseti minutách z pokutového kopu uzavřel skóre na 3:0.

Celé utkání odehrál v obraně Galatasaraye stoper Tomáš Ujfaluši. Istanbulský celek se po pátém ligovém kole posunul na druhé místo tabulky s tříbodovou ztrátou na vedoucího městského rivala Fenerbahce.

Skácel přispěl prvním gólem sezony k výhře nad Celtikem

Bursaspor - Genclerbirligi 4:0, Karabükspor - Orduspor 1:2, Fenerbahce - Büyüksehir 4:2, Antalyaspor - Sivasspor 2:2, Eskisehirspor - Trabzonspor 0:2, Samsunspor - Manisaspor 1:2, Ankaragücü - Galatasaray 0:3 (vlastní gól Rajnoch, gól z penalty Baroš), Kayserispor - Mersin 2:2.

1. Fenerbahce 5 4 1 0 10:4 13
2. Galatasaray 5 3 1 1 9:4 10
3. Büyüksehir 5 3 1 1 8:5 10
4. Mersin 5 3 1 1 9:7 10
5. Bursaspor 5 3 0 2 11:6 9
6. Besiktas 4 3 0 1 7:4 9
7. Trabzonspor 5 2 2 1 7:4 8
8. Orduspor 5 2 2 1 4:3 8