Baroš byl za protesty vyloučen. Neodehrál ani půlhodinu

Aktualizováno 10. 11. 2013 20:15
Milan Baroš
Milan Baroš | Foto: Dalibor Sosna

Istanbul - Necelou půlhodinu odehrál český útočník Milan Baroš za Antalyaspor v utkání turecké fotbalové ligy s Konyasporem, v němž byl za stavu 2:0 pro soupeře deset minut před koncem vyloučen.

Bývalý reprezentant se na hřiště dostal v 51. minutě, kdy nahradil Španěla Nacha Insu, ale s dvoubrankovým mankem nepohnul. V závěru dostal červenou kartu za protesty k rozhodčímu, který mu odpískal hru rukou.

Pro Baroše to byla první červená karta od jeho letního návratu do Turecka.

Konyasporu zajistily výhru trefy Hasana Kabzeho a letní posily z FC Porto Djalmy Campose, který v turecké lize skóroval poprvé. Vítězové se dotáhli v tabulce na desátý Antalyaspor na rozdíl jednoho bodu.

Výsledky 11. kola:

Genclerbirligi - Trabzonspor 3:2, Konyaspor - Antalyaspor 2:0 (za hosty Baroš ČK), Fenerbahce - Galatasaray 2:0.

1. Fenerbahce 11 9 1 1 26:11 28
2. Kasimpasa 11 8 0 3 25:13 24
3. Sivasspor 11 7 1 3 22:13 22
4. Besiktas 11 6 3 2 18:10 21
5. Eskisehirspor 11 6 1 4 16:9 19
6. Galatasaray 11 5 4 2 17:12 19
7. Trabzonspor 11 5 2 4 14:12 17
8. Akhisar 11 4 3 4 13:12 15