Barcelona díky dvěma gólům Griezmanna otočila zápas ve Villarrealu

25. 4. 2021 18:24
Fotbalisté Barcelony v 32. kole španělské ligy díky dvěma gólům Antoineho Griezmanna otočili zápas ve Villarrealu. Díky vítězství 2:1 ztrácí na druhém místě tabulky dva body na vedoucí Atlético Madrid.
Antoine Griezmann
Antoine Griezmann | Foto: Reuters

Domácí poslal do vedení Samuel Chukwueze, ale Barcelona ještě do přestávky skóre otočila. Postaral se o to Griezmann, který se poprvé prosadil v 28. minutě a o sedm minut později přidal svůj jedenáctý gól v sezoně.

Villarrealu poté šanci na vyrovnání sebralo vyloučení Manuela Triguerose a katalánský celek se díky vítězství se 71 body dotáhl na Real Madrid, který má však odehráno o zápas víc.

Španělská fotbalová liga - 32. kolo: Huesca - Getafe 0:2 (20. a 51. Unal), Villarreal - FC Barcelona 1:2 (26.Chukwueze - 28. a 35. Griezmann), FC Sevilla - Granada 2:1 (16. Rakitič z pen., 53. Ocampos - 90. Soldado z pen.), Vigo - Pamplona 2:1 (42. Aspas, 64. Murillo - 76. Torres z pen.), Bilbao - Atlético Madrid 2:1 (9. Berenguer, 86. Martínez - 77. Savič).

1. Atlético Madrid 33 22 7 4 60:22 73
2. FC Barcelona 32 22 5 5 76:29 71
3. Real Madrid 33 21 8 4 56:24 71
4. FC Sevilla 33 22 4 7 49:26 70
5. San Sebastian 32 13 11 8 50:34 50
6. Betis Sevilla 33 14 8 11 42:45 50
7. Villarreal 33 12 13 8 50:38 49
8. Granada 32 12 6 14 41:53 42