Barák se trefil do sítě AS a Verona vyhrála přestřelku 3:2

19. 9. 2021 20:45
Český fotbalista Antonín Barák se podílel ve 4. kole Serie A brankou na výhře Verony 3:2 nad AS Řím.
Antonín Barák
Antonín Barák | Foto: Reuters

Hellas získal své první vítězství v ligové sezoně a posunul se na 14. místo tabulky. Naopak římský celek nevyužil možnost jít do čela soutěže a po první prohře pod vedením Josého Mourinha je v neúplné tabulce čtvrtý. Dnešní program zakončí od 20:45 AC Milán s Juventusem Turín.

Šestadvacetiletý český reprezentant Barák vyrovnal na 1:1 ve 49. minutě, kdy dorazil do brány vyraženou střelu svého spoluhráče Lazoviče. Zaznamenal tak svůj sedmý gól v dresu Verony. O pět minut později otočil vývoj zápasu ve prospěch domácích Caprari.

Ač svěřenci trenéra Mourinha ještě dokázali zásluhou vlastní branky Iliče srovnat, o prvních třech bodech v sezoně rozhodl po hodině hry povedenou ranou z voleje Faraoni.

Výhru neslavil ani druhý římský tým Lazio. To remizovalo doma s Cagliari 2:2 a po druhé ztrátě za sebou je se sedmi body sedmé.