Balotelli se před začátkem mistrovství světa zasnoubil

ČTK ČTK
10. 6. 2014 15:18
Italský fotbalista Mario Balotelli si ještě před začátkem mistrovství světa stihl připsat první vítězství.
Liga mistrů, AC Milán - Barcelona:  Mario Balotell a Fanny Robert Neguesha
Liga mistrů, AC Milán - Barcelona: Mario Balotell a Fanny Robert Neguesha | Foto: Reuters

Mangaratiba - Italský fotbalista Mario Balotelli si ještě před začátkem mistrovství světa stihl připsat první vítězství. Třiadvacetiletý útočník na instagramu zveřejnil zprávu, ve které oznámil, že v Brazílii požádal o ruku svou přítelkyni Fanny Negueshaovou.

Po půlnoci brazilského času zveřejnil zprávu: "Řekla ano. Nejdůležitější ano v mém životě." Přidal také fotografii pláže, na které údajně belgickou modelku svým návrhem překvapil, i detail diamantového prstenu navlečeného na ruce.

Bouřlivý vztah páru, který vloni v květnu oznámil rozchod, tak zřejmě vyvrcholí svatbou. V letošním roce vztah vydržel i poté, co Balotelli uznal otcovství dcery, kterou má z předchozího vztahu s Raffaellou Ficovou.

 

Právě se děje

před 4 minutami

Volbu nových radních České televize poslanci nevolili. Není jasné, kdy se k volbě dostanou znovu

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy