Balaj v premiéře za Slavii dvěma góly sestřelil Budějovice

13. 7. 2014 21:21
Fotbalový útočník Bekim Balaj prožil skvělou premiéru v dresu pražské Slavie.
Bekim Balaj ještě v dresu pražské Sparty.

Písek - Fotbalový útočník Bekim Balaj prožil skvělou premiéru v dresu pražské Slavie. Albánská posila z konkurenční Sparty vstřelila v dnešním utkání v Písku proti Českým Budějovicím dvě branky a přispěla k výhře 3:0. Slavia se díky tomu dočkala nejvyššího vítězství v letní přípravě.

Balaj se nejprve nadvakrát prosadil v desáté minutě a ve 24. minutě proměnil penaltu. Třetí gól přidal v závěru útočník Milan Škoda, jenž nastoupil proti svému bratrovi Michalovi, hrajícímu za České Budějovice. Zápas narušili neznámí chuligáni, kteří na konci první půle vytrhali několik sedaček a vnikli na plochu s dýmovnicí.

Kouč Českých Budějovic Luboš Urban považoval výsledek za krutý. "Při vší úctě ke Slavii výsledek neodpovídá vývoji. Je to pro nás lekce z efektivity, ale příprava to byla výborná," uvedl Urban pro internetové stránky Dynama.