Atlético Madrid zvítězilo v Seville, Valencie jen remizovala

30. 8. 2015 22:38
Radost fotbalistů Atlético Madrid.
Radost fotbalistů Atlético Madrid. | Foto: Reuters

Sevilla - Fotbalisté Atlética Madrid zvládli duel druhého kola španělské ligy a na hřišti Sevilly vyhráli 3:0. Svůj první gól za Atlético po příchodu z FC Porto dal Jackson Martínez. Valencie pouze remizovala s La Coruňou 1:1.

Ve 35. minutě duelu mezi Sevillou a Atléticem Madrid vybojoval Griezmann na hranici pokutového území míč a poslal přihrávku Kokemu, který prostřelil brankáře Beta.

Sevilla sice v druhém poločase tlačila, Atlético si ale v závěru definitivně pojistilo tříbodový zisk. V 79. minutě se prosadil Gabi, jehož střelu tečoval domácí bránící hráč a Beto už nestihl zareagovat, o šest minut později uzavřel skóre Martínez.

Valencie překvapivě od 39. minuty s La Coruňou prohrávala poté, co se střelou zpoza vápna prosadil Pérez. Ještě do přestávky ale stihli domácí vyrovnat, po Minově centru se trefil nikým nehlídaný Negredo.

Domácí favorit však nedokázal vstřelit vítězný gól, poslední minuty navíc dohrával po vyloučení Barragána v deseti.

Španělská fotbalová liga - 2. kolo:

Eibar - Bilbao 2:0 (34. Berjón z pen., 61. Adrián), FC Sevilla - Atlético Madrid 0:3 (35. Koke, 79. Gabi, 85. Martínez), Valencie - La Coruňa 1:1 (45. Negredo - 39. Pérez),