Arsenal opět nevyhrál, v přestřelce získal jen bod

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
5. 5. 2012 15:49
Arsenal - Norwich 3:3

Praha - Fotbalisté Arsenalu v boji o účast v Lize mistrů znovu zaváhali, když v utkání předposledního kola Premier League doma jen remizovali s Norwichem 3:3.

Hráčům se tak příliš nepodařilo oslavit jubilejní 900. duel svého kouče Arsena Wengera ve službách Arsenalu.

Londýnský celek, v jehož dresu odehrál celé utkání český záložník Tomáš Rosický, čeká na vítězství už čtyři zápasy a už v neděli jej mohou Newcastle a Tottenham sesadit ze třetího místa na páté.

VIDEO Nejhezčí gól historie Premier League dal Rooney
Chelsea podlehla Newcastlu, Tottenham drží Ligu mistrů

Právě kapitán české reprezentace stál u zrodu první branky zápasu. Ve druhé minutě od něj převzal míč Benajun a střelou k tyči odstartoval dramatickou přestřelku.

Ještě během úvodního poločasu stihli hosté vývoj otočit. Nejprve vyrovnal Hoolahan, a poté i díky teči Gibbse dokonal obrat Holt.

Góly Van Persieho z 72. a 80. minuty po přihrávkách Songa a Rosického si sice "Kanonýři" vzali vedení zpátky, ale poslední slovo měli znovu hosté. Pět minut před koncem vyrovnal na konečných 3:3 Morison.