Arsenal, Chelsea i Liberec. Kdo má v pohárech nůž na krku?

Ve fotbalových pohárech se jde do podzimního finále. Jsou tady poslední zápasy a některým klubům už jde opravdu o krk, aby se dostaly k jarnímu pokračování
Ve fotbalových pohárech se jde do podzimního finále. Jsou tady poslední zápasy a některým klubům už jde opravdu o krk, aby se dostali k jarnímu pokračování. Podívejte se na jejich přehled v naší galerii.
Arsenal (6 bodů ve skupině) - K postupu do osmifinále Ligy mistrů musí neustále zraněními zdecimovaní Gunners zvládnout těžkou podmínku. V Řecku porazil Olympiakos (9 bodů) alespoň o dva góly, aby měl lepší vzájemné skóre. Pireus naopak může být v klidu, pokud alespoň remizuje.
Manchester United (8 bodů) - Jejich kolegové z anglické Premier League na tom nejsou o moc líp. Aby mohli přemýšlet o tom, kam na jaře pojedou v pokračování milionářské soutěže, musejí v Německu bezpodmínečně porazit Wolfsburg.
Wolsburg (9 bodů) - Jenže německý klub nemá ve skupině B nic jistého a potřebuje alespoň bod, takže rozhodně nemůže nic vypustit. Klidně by totiž mohl být on tím, který spadne na třetí místo, které znamená jen Evropskou ligu.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
8. 12. 2015 14:39
Ve fotbalových pohárech se jde do podzimního finále. Jsou tady poslední zápasy a některým klubům už jde opravdu o krk, aby se dostaly k jarnímu pokračování. Podívejte se na jejich přehled v naší galerii.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy