Anketa: Měl by trenér Brückner rezignovat?

SportPlus, ČTK
29. 3. 2007 9:00
Praha - Měl by podle vás kouč českých fotbalistů Karel Brückner u týmu skončit? Uvnitř: Anketa

Karel Brückner má za sebou několik nejhorších dní ve své dlouhé kariéře. Sobotní propadák v zápase roku s Německem a následnou pochybnou oslavu jeho svěřenců na hotelu následovalo ve středu trápení s outsiderem z Kypru.

Fotbalisté ubránili hubené vítězství
Čeští fotbalisté po rozpačitém výkonu porazili v kvalifikaci mistrovství Evropy Kypr 1:0.

Foto zápasu: Bylo co slavit?
Čeští fotbalisté se radují z jediného gólu proti Kypru. Myslíte, že měli po zápase důvod k jásotu?

Brückner ven? To už jsem slyšel, říká kouč
České fotbalisty vyprovázel po matném výkonu proti Kypru pískot. Kouč viděl příčinu dalšího zklamání v nervozitě.
 

Měl by z toho trenér vyvodit osobní zodpovědnost a odstoupit? Vyzývá ho k tomu většina čtvrtečních deníků i valná většina fanoušků na diskuzních fórech. Co si myslíte vy?

"Děkujeme, odejděte," shodly se v titulcích Blesk i MfDnes.

"Česká fotbalová reprezentace, národní chlouba, výstavní skříň, je v totálním rozkladu. Z posledních dní zůstane v paměti jen alkohol, prostitutky a hluboké rozčarování. Pane Brücknere, váš čas nadešel," napsal Blesk a trenéra obvinil, že před problémy už dlouho strká hlavu do písku. 

  • Fotbalisté a děvky? Nic nového! - čtěte ZDE

Podle MfDnes je za události, které se udály kolem české reprezentace, přímo odpovědný i místopředseda fotbalového svazu a reprezentační manažer Vlastimil Košťál a měl by tak svou funkci také opustit.

"Je čas začít bez Brücknera," připojily se v komentáři Lidové noviny. "Za dvě zbabraná střetnutí musí nést odpovědnost jediný možný muž. Trenér Karel Brückner. Možná to není fér, aby od týmu, který ho podrazil, odcházel právě on. Ale něco se změnit musí. Jen příchod nového kouče leccos převrátí. Tak, jako když Brückner u rozklížené reprezentace nahradil Jozefa Chovence," napsal deník. 

"Brücknere, příště ať radši hrají ty prostitutky," utahoval si na titulní straně z reprezentačního trenéra deník Aha!, který také vyzval kouče k odstoupení. "Jak marné, zostuzující a trapné. Reprezentanti v uplynulém týdnu? Jedno velké fiasko," okomentoval list výkon z utkání proti Kypru.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Irving dovedl basketbalisty Brooklynu k výhře nad New Orleans

Basketbalisté Brooklynu zvítězili na hřišti New Orleans Pelicans 134:129. Oslabené Nets v koncovce podržel Kyrie Irving osmi body v poslední minutě. Brooklyn je tak o jedinou prohru druhý ve Východní konferenci NBA za Philadelphií. Zazářil také Paul George, který zařídil Los Angeles Clippers výhru 113:112 nad Portlandem, přičemž sám v poslední minutě smazal pětibodovou ztrátu.

Výsledky NBA:

Atlanta - Orlando 112:96, New Orleans - Brooklyn 129:134, New York - Charlotte 109:97, Portland - LA Clippers 112:113, Sacramento - Minnesota 120:134.

Další zprávy