Štastné shledání. Fotbalová hvězda už má zpátky milovaného psa, jehož unesli zloději

Rudolf Černík
10. 7. 2019 19:34
Příběh zoufalého fotbalisty Daniela Sturridge, jemuž zloději unesli psa, má šťastný konec. Zvířecí miláček byl nalezen v Los Angeles a už je zase u svého pána.
Daniel Sturridge s Lucci
Daniel Sturridge s Lucci | Foto: Instagram

Sídlo fotbalisty Daniela Sturridge v Los Angeles navštívila trojice zlodějů v noci na úterý. Ukradené věci by anglický reprezentant oželel, nesmířil se však s tím, že lupiči unesli jeho psa jménem Lucci. V dojemných vzkazech, které zničený Sturridge nahrál na sociální sítě, prosil o vrácení svého čtyřnohého parťáka a sliboval vysokou odměnu.

"Poslouchejte. Někdo se vloupal do mého domu v LA a vzal mého psa. Jestli někdo víte, kdo se mi dostal do domu, zaplatím cokoliv, myslím to vážně," sliboval 28násobný anglický reprezentant, jemuž po sezoně vypršela smlouva s Liverpoolem.

Zlodějům Sturridge, jenž pomohl Reds k triumfu v posledním ročníku Ligy mistrů, a stal se tak prvním Angličanem, jenž tuto soutěž vyhrál se dvěma různými kluby, vzkázal: "Jak můžete někomu vzít psa? Jste šílení? Přišli jste do domu a sebrali psa? Jestli ho někdo najdete, zaplatím cokoliv. Chci svého psa zpátky."

Jeden ze vzkazů Daniela Sturridge:

Příběh se dočkal šťastného rozuzlení. Podle serveru ABC News byl Sturridgeův pes nalezen v Los Angeles a vrácen majiteli. Policie neuvedla žádné podrobnosti, kdo fotbalistova oblíbence našel. Informovala jen o tom, že v případu neprovedla žádné zatčení.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy