Štastné shledání. Fotbalová hvězda už má zpátky milovaného psa, jehož unesli zloději

Rudolf Černík
10. 7. 2019 19:34
Příběh zoufalého fotbalisty Daniela Sturridge, jemuž zloději unesli psa, má šťastný konec. Zvířecí miláček byl nalezen v Los Angeles a už je zase u svého pána.
Daniel Sturridge s Lucci
Daniel Sturridge s Lucci | Foto: Instagram

Sídlo fotbalisty Daniela Sturridge v Los Angeles navštívila trojice zlodějů v noci na úterý. Ukradené věci by anglický reprezentant oželel, nesmířil se však s tím, že lupiči unesli jeho psa jménem Lucci. V dojemných vzkazech, které zničený Sturridge nahrál na sociální sítě, prosil o vrácení svého čtyřnohého parťáka a sliboval vysokou odměnu.

"Poslouchejte. Někdo se vloupal do mého domu v LA a vzal mého psa. Jestli někdo víte, kdo se mi dostal do domu, zaplatím cokoliv, myslím to vážně," sliboval 28násobný anglický reprezentant, jemuž po sezoně vypršela smlouva s Liverpoolem.

Zlodějům Sturridge, jenž pomohl Reds k triumfu v posledním ročníku Ligy mistrů, a stal se tak prvním Angličanem, jenž tuto soutěž vyhrál se dvěma různými kluby, vzkázal: "Jak můžete někomu vzít psa? Jste šílení? Přišli jste do domu a sebrali psa? Jestli ho někdo najdete, zaplatím cokoliv. Chci svého psa zpátky."

Jeden ze vzkazů Daniela Sturridge:

Příběh se dočkal šťastného rozuzlení. Podle serveru ABC News byl Sturridgeův pes nalezen v Los Angeles a vrácen majiteli. Policie neuvedla žádné podrobnosti, kdo fotbalistova oblíbence našel. Informovala jen o tom, že v případu neprovedla žádné zatčení.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Zeman ve středu jmenuje Dörfla předsedou Vrchního soudu v Praze

Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje Luboše Dörfla novým předsedou Vrchního soudu v Praze. Informaci Českého rozhlasu potvrdil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dörfl nyní vede ústecký krajský soud, v čele pražského vrchního soudu nahradí Jaroslava Bureše, kterému 2. ledna příštího roku skončí sedmileté funkční období.

Další zprávy