Agüero utnul spekulace o přestupu, prodloužil smlouvu v City

ČTK ČTK
25. 5. 2013 21:08
Argentinský fotbalový útočník Sergio Agüero spojil svoji budoucnost s Manchesterem City až do roku 2017. Stávající pětiletý kontrakt prodloužil o další rok.
Kanonýr Sergio Agüero by měl střílet góly i nadále za Manchester City
Kanonýr Sergio Agüero by měl střílet góly i nadále za Manchester City | Foto: Reuters

Manchester - Argentinský fotbalový útočník Sergio Agüero spojil svoji budoucnost s Manchesterem City až do roku 2017.

Stávající pětiletý kontrakt prodloužil o další rok, a ukončil tak spekulace britských médií, podle nichž zvažoval přestup do Realu Madrid.

Čtyřiadvacetiletý reprezentant zatím odehrál za City 88 zápasů, v nichž dal 47 gólů. V uplynulé sezoně Agüero proměnil 30 ligových startů ve dvanáct branek. Nejvíce se proslavil loni, když v posledním kole Premier League v nastavení dal gól Queens Parku Rangers a korunoval pro City první titul po 44 letech.

"Cítím se tady moc fajn. Není to ani dva roky, co jsem přišel, ale někdy mi to připadá, jako bych tady byl celý život," řekl Agüero.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 minutami

Vedení rakouské Immofinanz nedoporučilo přijmout nabídku miliardáře Vítka na převzetí

Představenstvo a dozorčí rada rakouské realitní společnosti Immofinanz nedoporučují akcionářům přijmout nabídku českého miliardáře Radovana Vítka na převzetí podniku. Nabízenou cenu považují za příliš nízkou, uvádějí v dnešní tiskové zprávě. Vítkova společnost CPI Property Group (CPIPG) už v Immofinanz vlastní 32 procent akcií a prostřednictvím nabídky chce získat většinový podíl.

"Představenstvo a dozorčí rada vítají záměr CPI Property Group těžit z atraktivního růstového potenciálu firmy Immofinanz a podpořit její rozvoj a expanzi jakožto dlouhodobý velký akcionář. Cena, kterou CPIPG za akcie Immofinanz nabízí, je však výrazně nižší než současná hodnota firmy a neodráží její významný růstový potenciál," píše se v tiskové zprávě.

CPIPG za každou akcii Immofinanz nabídla 21,2 eura (519 Kč), nabídka platí do 23. února. Cena akcií na vídeňské burze se nyní pohybuje v blízkosti 22,6 eura.

Zdroj: ČTK
Další zprávy