AC Milán jen remizoval, Zápotočný byl u výhry

roj
22. 9. 2007 23:39
AC Milán potřetí za sebou remizoval

Řím - Fotbalisté AC Milán s Markem Jankulovskim v sobotu v italské lize už potřetí za sebou remizovali. Na San Siru si rozdělili body s Parmou po remíze 1:1.

V tabulce Seria A patří obhájcům trofeje v Lize mistrů šestá příčka, ztrácí tři body na vedoucí AS Řím.

Milánští Parmu od začátku utkání zatlačili, ale na gól čekali až do konce první půle. Těsně před přestávkou dostal míč do parmské branky  Clarence Seedorf poté, co gólman k němu kuriozně vyrazil střelu Filippa Inzaghiho.

Jenže čtvrt hodiny před koncem utkání hosté srovnali. Reginaldo prolétl kolem Nesty, poslal křížný pas Pisanuovi, který z pěti metrů propasíroval míč do branky mezi dvěma obránci

Reginaldo skipped past Nesta on the left flank with some delightful footwork and crossed low for Pisanu to tap in between two defenders from six yards.

Dvěma góly Di Nataleho porazilo Udine s Tomášem Zápotočným v sestavě Reginu 2:0. Di Natale tak rozhodl po reprezentačním zápase na Ukrajině další zápas. V italské lize nastřílel tři góly ve dvou zápasech

Výsledky 4.kola: AC Milan - Parma 1:1 (44. Seedorf 73. Pisanu ), Udinese Reggina 2:0 (6.,62 Di Natale)