AC Milán i s Kuckou na hřišti prvně v sezoně vyhrál

29. 8. 2015 23:04
Výsledky 2. kola italské fotbalové Serie A.
Luiz Adriano z AC MIlán slaví gól v síti Empoli.
Luiz Adriano z AC MIlán slaví gól v síti Empoli. | Foto: Reuters

Milán - AC Milán vyhrál v 2. kole italské fotbalové ligy nad Empoli 2:1. Poprvé v dresu "Rossoneri" nastoupil slovenský reprezentant Juraj Kucka, který po přestupu z Janova v druhém poločase pomohl svému novému týmu k těsnému vítězství.

AC napravil zaváhání z prvního kola, kdy prohrál na stadionu Fiorentiny. Ale proti Empoli to jednoduché neměl. Poprvé se sice v jeho dresu prosadil Carlos Bacca, jenže za čtyři minuty vyrovnal Saponara, bývalý útočník AC.

Domácí nakonec vítězství vybojovali zásluhou Luize Adriana, který stejně jako Bacca vstřelil svůj první gól v dresu Rossoneri.

Tři body získalo také Sassuolo, které vyhrálo včetně zápasů minulé sezony už pošesté v řadě. Tentokrát zdolalo Boloňu 1:0.

Italská fotbalová liga - 2. kolo:

Boloňa - Sassuolo 0:1 (86. Floro), AC Milán - Empoli 2:1 (16. Bacca, 69. Adriano - 20. Saponara).