VIDEO Extrémní závod: Jen bahno, bolest a vyčerpání

5. 6. 2013 11:36
Extrémní závody Dirty Dash se konají v různých lokalitách napříč Spojenými státy. Bahnité trasy jsou dlouhé 5 a 10 kilometrů. Přesto je o účast v nich stále větší zájem.
Bahno a bolest! | Video: youtube.com

Extrémní závody Dirty Dash se konají v různých lokalitách napříč Spojenými státy. Bahnité trasy jsou dlouhé 5 a 10 kilometrů. Přesto je o účast stále větší a větší zájem.

Následující video bylo natočeno v Soldier Hallow v Utahu. Jak ve snímku uvidíte, jedná se o zdolání trasy plné klád, dřevěných konstrukcí, pneumatik, balíků sena, odkališť a bůh ví, čeho všeho ještě. Bláto je tu zkrátka všude.

 

Právě se děje

před 45 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy