Ester v bílé, růžová Fernstädtová i elegantní volejbalistky. Takhle pózují sportovci

Ester Ledecká v kalendáři agentury Sport Invest pro rok 2022.
MARTINA SÁBLÍKOVÁ. "Při výběru tématu jsem hledal něco, co bude zapadat do řady předchozích kalendářů. Pro rok 2021 byl černobílý a formálně jednoduchý, takže jsem se rozhodl jít do barev. S lidmi ze Sport Investu jsme hledali klíč, podle kterého jsme dávali barvy k jednotlivým sportovcům, aby se k nim hodily," vysvětloval fotograf.
MARTIN FUKSA. "Těžko říct, která barva se mi líbila nejvíc. Mám rád Ester na bílé, i když o bílé se vlastně nemluví jako o barvě, stejně tak Martinu Sáblíkovou v černé. Bavily mě beachvolejbalistky na žluté, krásná Anička Fernstädtová na růžové i poměrně netradiční kombinace – mužný Martin Fuksa na fialové," popisoval Třeštík. Sami můžete posoudit, jak českému kanoistovi fialová sluší.
ANNA FERNSTÄDTOVÁ. Třeštíkem zmiňovaná skeletonistka se stejně jako v kalendáři pro rok 2021 stala výraznou ozdobou výsledného díla.
BARBORA HERMANNOVÁ a MARKÉTA NAUSCH SLUKOVÁ. Takhle to ve žlutém provedení seklo elegantním volejbalistkám. Nausch Sluková po "covidové" olympiádě vyhlásila pauzu od plážového volejbalu a Hermannová našla novou herní parťačku v Marii-Sáře Štochlové.
Foto: Sport Invest
Sport Sport
24. 12. 2021 12:04
Zastávka v ateliéru Tomáše Třeštíka se stává pevnou součástí letních měsíců pro známé české sportovce, kteří spolupracují s agenturou Sport Invest. Fotograf zvolil jako hlavní motiv pro rok 2022 hru barev a modely mu již tradičně stály hvězdy jako Ester Ledecká, Martina Sáblíková či Petr Čech. Podívejte se.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

MOV definitivně potvrdil, že biatlonistky dostanou bronz za štafetu v Soči 2014

Mezinárodní olympijský výbor (MOV) definitivně potvrdil, že biatlonistky Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková dostanou po diskvalifikaci Ruska za doping dodatečně bronz ze štafety na ZOH v Soči 2014. Češky skončily v závodě při vítězství Ukrajiny čtvrté, na druhou pozici místo Rusek se posunou původně třetí Norky.

"Dnes jsme po dlouhém očekávání obdrželi dopis od Mezinárodního olympijského výboru, který potvrzuje, že české biatlonistky jsou třetí ve štafetě na hrách v Soči," uvedl v tiskové zprávě Českého olympijského výboru jeho sportovní ředitel Martin Doktor.

MOV o diskvalifikaci ruských biatlonistek ze štafety na 4×6 km rozhodl už v listopadu roku 2017, tehdy kvůli dopingu Jany Romanovové a Olgy Viluchinové. Ty se proti diskvalifikaci a doživotnímu distanci odvolaly ke Sportovnímu arbitrážnímu soudu (CAS) v Lausanne, jenž v září roku 2020 rozhodl v jejich prospěch, neboť o jejich zapojení do státem organizovaného dopingu nebyl dostatek důkazů. S odvoláním však neuspěla další členka štafety Olga Zajcevová, a proto dnes MOV změnu pořadí závodu definitivně potvrdil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy