FOTO Ester Sátorová: Dokonalá Berdychova fanynka

Ester Sátorová
Ester Sátorová, přítelkyně Tomáše Berdycha ...
... je velmi vděčnou tváří pro fotografy
Na jejím obličeji vidíte to drama, které prožívá ...
... a které se odehrává na kurtu.
Foto: Profimédia
8. 6. 2013 12:01
Partnerka a věrná souputnice naší tenisové naděje Tomáše Berdycha Ester Sátorová je majitelkou tak půvabné tváře, až ji mezi diváky vyhledávají všichni přítomní profesionální fotografové.

Praha - Partnerka a věrná souputnice naší tenisové naděje Tomáše Berdycha Ester Sátorová je majitelkou tak půvabné tváře, že ji mezi diváky vyhledávají všichni přítomní profesionální fotografové.

Aby ne! Jedenadvacetiletá Ester je nejen překrásnou modelka, která se ve svém oboru prosazuje už od třinácti let. Je zároveň tak oddanou tenistovou fanynkou, že na její tváři s dokonalou mimikou můžete sledovat zápas, aniž byste koukali na kurt. Každou emoci Berdychova přítelkyně prožívá velmi věrně a objektivy fotoaparátů ji proto milují.

Faktem je, že její přítomnost na kurtu našemu tenisovému reprezentantovi jen prospívá.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy