FOTO Ester Sátorová: Dokonalá Berdychova fanynka

Ester Sátorová
Ester Sátorová, přítelkyně Tomáše Berdycha ...
... je velmi vděčnou tváří pro fotografy
Na jejím obličeji vidíte to drama, které prožívá ...
... a které se odehrává na kurtu.
Foto: Profimédia
8. 6. 2013 12:01
Partnerka a věrná souputnice naší tenisové naděje Tomáše Berdycha Ester Sátorová je majitelkou tak půvabné tváře, až ji mezi diváky vyhledávají všichni přítomní profesionální fotografové.

Praha - Partnerka a věrná souputnice naší tenisové naděje Tomáše Berdycha Ester Sátorová je majitelkou tak půvabné tváře, že ji mezi diváky vyhledávají všichni přítomní profesionální fotografové.

Aby ne! Jedenadvacetiletá Ester je nejen překrásnou modelka, která se ve svém oboru prosazuje už od třinácti let. Je zároveň tak oddanou tenistovou fanynkou, že na její tváři s dokonalou mimikou můžete sledovat zápas, aniž byste koukali na kurt. Každou emoci Berdychova přítelkyně prožívá velmi věrně a objektivy fotoaparátů ji proto milují.

Faktem je, že její přítomnost na kurtu našemu tenisovému reprezentantovi jen prospívá.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
Další zprávy