Eibar CF (fotbalový klub)

Real poprvé v sezoně v lize prohrál, na čele ho vystřídala Barcelona
Zahraniční ligy

Páté soutěžní vítězství za sebou zajistili katalánskému velkoklubu v 9. kole španělské ligy hvězdní útočníci Griezmann, Messi a Suárez.
Eibar vstřelil Vaclíkovi rychlé tři góly a překvapivě otočil utkání se Sevillou

Sevilla, která z předchozích pěti zápasů nestačila pouze na Real Madrid, na hřišti Eibaru přes hodinu vedla 2:0. Nakonec však prohrála 2:3.
Zachraňující se Girona zdolala Sevillu s Vaclíkem, nečekaně prohrál i Real

Tým Tomáše Vaclíka prohrál venku podruhé za sebou a zkomplikoval si boj o čtvrté místo a Ligu mistrů. Real Madrid prohrál s posledním Vallecanem.
Blamáž odvrátil Benzema. Kanonýr Realu otočil výsledek zápasu proti Eibaru
Fotbal

Fotbalisté Realu Madrid otočili ve španělské lize domácí utkání s Eibarem a po dvou trefách Karima Benzemy ze druhého poločasu zvítězili 2:1.
Vaclík pustil dva góly a Sevilla prohrála s Bilbaem. Messi vstřelil 400. gól v lize

Barcelona porazila ve španělské lize Eibar 3:0 a upevnila si vedoucí místo v tabulce. Lionel Messi vstřelil jako první hráč 400. gól v La Lize.
Godín rozhodl o výhře nad Bilbaem v nastavení, Atlético se posunulo na druhé místo

Atlético Madrid otočilo ve španělské lize zápas proti Bilbau, které čeká na ligovou výhru už 11 utkání a vyrovnalo nejdelší sérii v klubové historii.
Barcelona zachraňovala proti Bilbau jen remízu, madridské derby skončilo bez branek

Barcelona doma remizovala s Bilbaem a vede před Realem jen o skóre. Sevilla s Tomášem Vaclíkem v bráně zdolala Eibar 3:1 a ztrácí na čelo bod.
Atlético se po výhře nad Huescou posunulo na třetí místo, nováčkovi se nedaří

Atlético Madrid porazilo v 6. kole La Ligy nováčka z Huescy 3:0 a je na třetím místě. Barcelona a Real však mají náskok dvou bodů a zápas k dobru.
Vaclík nebyl daleko od čtvrtého čistého konta. Sevilla i tak ve Vallecanu snadno vyhrála

Český brankář Tomáš Vaclík odchytal za Sevillu páté soutěžní utkání a o čtvrtou nulu přišel na hřišti Vallecana až těsně před koncem z penalty.
Atlético si pojistilo druhé místo, Real rozstřílel San Sebastian díky hattricku Ronalda

Atlético Madrid zvítězilo v 23. kole španělské ligy na půdě poslední Málagy 1:0, Real si zásluhou tří branek Ronalda poradil se San Sebastianem.
Lazio rozhodlo o výhře nad Turínem na konci druhého poločasu a předskočilo Inter

Lazio zachránily proti Hartovu Turínu góly v závěru druhé půle. Ve Španělsku beznadějně poslední Osasuna remizovala s Eibarem.
Real proti Eibaru bez největších hvězd. Ronaldo je zraněný a Bale má distanc

Real Madrid budou v následujícím ligovém utkání proti Eibaru chybět dvě největší hvězdy.
Sevilla otočila zápas v Pamploně a nadále stíhá Real, Barcelona nasázela Eibaru čtyři góly

Fotbalisté Sevilly při divoké přestřelce otočili zápas na hřišti Pamplony a po vítězství 4:3 zůstávají na druhém místě španělské ligy.
Villarreal ve španělské lize poprvé prohrál, bez porážky je v domácí soutěži už jen Real

Villarreal prohrál v 10. kole španělské ligy v Eibaru 2:1. Hosté se dostali v prvním poločase do vedení, ale domácí otočili zápas v poslední čtvrthodi
Barcelona si bez problému poradila s Eibarem. Atlético vyloupilo Valencii
Fotbal

Katalánský celek prodloužil rekordní tažení na 36. soutěžní duel bez porážky. Eibar prohrál počtvrté v řadě.
Barcelona smetla šesti góly Vigo, Messi a Suárez čarovali při penaltě
Fotbal

Fotbalisté Barcelony si zastříleli proti Celtě Vigo a po šestigólovém přídělu si udrželi vedení v čele španělské ligy.
Real Madrid vyhrál v Eibaru, soupeř Plzně v EL Villarreal prohrál
Fotbal

Real Madrid v lize zabral. Po dvou porážkách vyhrál v Eibaru a na vedoucí Barcelonu ztrácí znovu šest bodů.
Soupeř Plzně v lize ztratil, Villarreal doma s Eibarem jen remizoval
Fotbal

Fotbalisté Villarrealu, kteří budou ve skupině Evropské ligy hrát s Plzní, se po remíze 1:1 s Eibarem dostali na čtvrté místo španělské ligy. Remízu…
Super sólo! Podívejte se, jak si Messi hraje se soupeři
Fotbal

Lionel Messi předvedl ve španělské lize neuvěřitelné sólo přes celé hřiště, při kterém v plné rychlosti krásně obehrál hned pět hráčů Eibaru.
Dokáže Atlético dál vzdorovat obrům i bez Courtoise a Costy?
Fotbal

Deset let to bylo to samé. Buď vyhrála titul v La Lize Barcelona, nebo Real Madrid a ostatní týmy za oběma španělskými velkokluby zaostaly s velkým…