Dunění motorů, stříkající šampaňské i sličné hostesky. V Brně se jela motocyklová GP

Dunění motorů, stříkající šampaňské i sličné hostesky. V Brně se jela motocyklová GP
Čeští závodníci se na VC České republiky příliš neukázali. Výjimkou bylo senzační páté místo Jakuba Kornfeila v kategorii do 125 ccm.
Nejnižší kubaturu vyhrál Španěl Nicolas Terol, druhý skončil jeho krajan Pol Espargaro a třetí další Španěl Esteve Rabat.
Esteve Rabat měl z bronzové příčky velkou radost.
Nicolás Terol v akci.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
15. 8. 2010 15:20

V třetím srpnovém víkendu se v Brně jela Velká cena České republiky silničních motocyklů. České naděje se upínaly především k Lukáši Peškovi a Karlu Abrahamovi, kterým se však vůbec nedařilo. Naopak v nejnižší kubatuře do 125 ccm zazářil talentovaný mladík Jakub Kornfeil, který si životním výkonem vyjel páté místo.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Disney bude od zaměstnanců vyžadovat očkování

Walt Disney Company se přidala k firmám, které od svých zaměstnanců začnou vyžadovat očkování proti nemoci covid-19. "Očkování je nejlepší nástroj, kterým můžeme celosvětovou pandemii dostat pod kontrolu a ochránit naše zaměstnance," vysvětlil agentuře AP mluvčí společnosti, jež provozuje zábavní parky, televize, filmová studia i vydavatelství.

Zaměstnancům, kteří dosud očkovaní nejsou, Disney poskytne 60 dnů na to, aby se nařízení přizpůsobili. Po dohodě s odbory rovněž firma oznámila, že očkování bude vyžadovat od všech budoucích pracovníků. Stejně jako Disney hodlají očkování od zaměstnanců vyžadovat firmy Walmart, Google, Facebook, Twitter, Uber, Lyft nebo noviny Washington Post. Podobné opatření, byť zatím ne plošně pro všechny pracovníky, zavádí i videotéka Netflix.

Zdroj: AP
Další zprávy