Milionová spolupráce pokračuje. Obránce Doughty se dohodl na osmileté smlouvě s Los Angeles

Obránce Drew Doughty prodloužil lukrativní smlouvu s celkem NHL Los Angeles Kings.
Hokej

Švédský obránce Erik Karlsson má možnost znovu po roce obhájit Norrisovu trofej pro nejlepšího obránce NHL.
Neviditelní hrdinové NHL: Puky nejlíp odebírá Stone, v hitech září Gudas s Polákem
Hokej

To, že kanadské bodování NHL vyhrál Patrick Kane asi víte. Věděli byste však, kdo v základní části zblokoval nejvíce střel nebo rozdal nejvíc hitů?
VIDEO Quick čaroval. Kings jsou jednu výhru od Stanley Cupu
Hokej

Hokejisté Los Angeles jsou už jen jednu výhru od zisku svého druhého Stanley Cupu v historii. Po dvou výhrách v prodloužení na svém ledě porazili ve…
Los Angeles gólovou smrští otočilo zápas v Chicagu
Hokej

Hokejisté Los Angeles otočili v Chicagu pěti góly ve třetí třetině druhé finálové utkání Západní konference a po výhře 6:2 srovnali stav série na 1:1.