Dinamo Minsk

Nestrašil v KHL září, Jekatěrinburgu dal vítězný gól. Sedlák zapsal tři body
Hokej

Nestrašil bodoval v KHL i v šestém utkání po reprezentační přestávce. Sedlák pomohl k výhře Čeljabinsku, Petrohrad utrpěl ve Finsku nejtěžší porážku.
Filippi zachránil Magnitogorsk gólem sedm vteřin před koncem, Jaškin nedohrál
Hokej

Český útočník Dynama Moskva a nejlepší střelec soutěže dostal trest do konce zápasu za faul na Alexeje Běreglazova.
Nejlepší kanonýr KHL Jaškin řádil v moskevském derby. Dařilo se i dalším Čechům
Hokej

Útočník Dmitrij Jaškin rozhodl v KHL moskevské derby na ledě CSKA. Český reprezentant při výhře hostujícího Dynama dva gól dal a na jeden přihrál.

Sedlákův gól v prodloužení přinesl výhru Čeljabinsku

Útočník Lukáš Sedlák rozhodl svým třináctým gólem v sezoně Kontinentální hokejové ligy o vítězství Čeljabinsku nad Nižněkamskem 2:1 v prodloužení. V 63. minutě překonal bekhendem gólmana Konstantina Barulina a skóroval ve druhém utkání po sobě.

S 21 kanadskými body z 35 zápasů je Sedlák nejproduktivnějším hráčem Čeljabinsku, který je poslední ve Východní konferenci.

Traktor vedl téměř celý zápas poté, co v 6. minutě otevřel skóre obránce Jesse Virtanen. Hostům se povedlo vyrovnat v čase 59:03 v power play, v prodloužení ale doplatili na faul Andreje Sergejeva, který byl potrestán za držení. Početní výhodu využil po 42 sekundách Sedlák.

Sedlák dal v KHL znovu gól, porážce Čeljabinsku však nezabránil

Útočník Lukáš Sedlák skóroval v Kontinentální hokejové lize ve třetím utkání za sebou. Český reprezentant poslal v osmé minutě Čeljabinsk do vedení 1:0 na ledě Ufy, ale Čeljabinsk nakonec zápas prohrál 2:5. Sedlák si navíc připsal asistenci stejně jako Tomáš Hyka, s nímž připravili gól na 2:2 pro Nicka Bailena.

Z posledních tří zápasů Sedlák vytěžil pět kanadských bodů. S 11 góly je druhým nejlepším českým střelcem v soutěži po Dmitriji Jaškinovi z Dynama Moskva, který dal 14 branek.

Ufa výhrou nad nejhorším týmem ligy přerušila sérii čtyř porážek a je třetí v tabulce Východní konference.

KHL:

Ufa - Čeljabinsk 5:2 (za hosty Sedlák 1+1, Hyka 0+1), Jaroslavl - Magnitogorsk 3:2 po sam. nájezdech (za hosty Nestrašil 0+1), HK Soči - Dinamo Minsk 4:1, Nižnij Novgorod - Jekatěrinburg 2:3 v prodl.

Vitásek v roli útočníka skóroval, ale Chabarovsk v KHL prohrál

Obránce Ondřej Vitásek si v dočasné roli útočníka připsal v dresu hokejistů Chabarovsku první gól v sezoně KHL, ale Amur v duelu týmů z Dálného východu prohrál 1:2 s Vladivostokem. Chabarovsk tak s pěti body z jedenácti zápasů zůstává nejhorším týmem soutěže.

Vitásek se pro dnešní utkání přesunul z první obranné dvojice od Michala Jordána do čtvrtého útoku a v 11. minutě otevřel skóre zápasu. V přesilové hře se před brankou prosadil bekhendem, asistenci si u jeho gólu připsal Hynek Zohorna.

Chabarovsk ale na úterní domácí výhru 3:2 nad stejným soupeřem, jež byla jeho první v sezoně, nenavázal. Ve druhé třetině překonali brankáře Marka Langhamera Vasilij Strelcov a Shawn Lalonde a stanovili konečný výsledek.

Brankář Jakub Kovář inkasoval jediný gól z 24 střel Spartaku Moskva, přesto to Jekatěrinburgu nestačilo ani na zisk bodu. Střelci Avtomobilistu ve druhém utkání za sebou neskórovali a stále nejlepší tým Východní konference po vstupní osmizápasové vítězné sérii prohrál třetí zápas za sebou.

KHL:

Chabarovsk - Vladivostok 1:2 (za domácí Vitásek 1+0, H. Zohorna 0+1), Čerepovec - Dinamo Minsk 3:2 po sam. nájezdech, Nižněkamsk - Kunlun Red Star 3:4 po sam. nájezdech, HK Soči - Dynamo Moskva 3:4 (za hosty Jaškin 0+1), Petrohrad - Ufa 4:1, Spartak Moskva - Jekatěrinburg 1:0.

Hrubec má první vítězství v KHL, vychytal Sedláka

Na třetí pokus se brankář Šimon Hrubec dočkal ve své premiérové sezoně v Kontinentální hokejové lize vítězství. Úřadující mistr extraligy s Třincem vychytal Kunlunu výhru 2:1 nad Čeljabinskem.

Hrubec zastavil v utkání 28 střel hostů. Inkasoval pouze v 22. minutě, kdy hrál Čeljabinsk již pátou přesilovku. Střelu Antona Glinkina ještě český gólman po akrobatickém přesunu zastavil, ale na dorážku Sergeje Koňkova už nestačil. Domácí otočili skóre v úvodu třetí části.

V dresu Čeljabinsku tentokrát vyšel naprázdno Lukáš Sedlák, který se s pěti góly dělí o vedení v tabulce střelců KHL.

KHL:

Kunlun Red Star - Čeljabinsk 2:1,

16:00 Nižnij Novgorod - Omsk, Petrohrad - Jokerit Helsinky, 16:10 Dinamo Minsk - Magnitogorsk.

Polák pomohl Vladivostoku k překvapivé výhře proti Omsku, Kovář vychytal čisté konto
Hokej

Útočník Vladivostoku Vojtěch Polák otevřel skóre utkání KHL proti Omsku a šestou brankou v sezoně přispěl k výhře 4:1. Jakub Kovář vychytal Traktor.
Kovář vychytal Jekatěrinburgu výhru v Bratislavě. Jandačův tým natáhl vítěznou sérii
Hokej

Hokejisté Jekatěrinburgu si po dvou porážkách v KHL dojeli pro dvoubodový zisk do Bratislavy, kde s Jakubem Kovářem zvítězili nad Slovanem 6:3.
Osobní řidič a jeden Kazach stokrát za den. I tak Hrachovina poznává život v Astaně
Hokej

"V Astaně žijí Asiaté, takže vám připadá, že jste jednoho člověka viděl stokrát za den," vypráví brankář Dominik Hrachovina o své kazašské štaci.
Sekáč s Kazaní potopil českou enklávu v Amuru, gól Nestrašila přinesl Nižněkamsku bod
Hokej

Kazaň v KHL porazila Chabarovsk s Kolářem, Filippim a Tomášem Zohornou 3:1, k čemuž přispěl dvěma body nejproduktivnější Čech soutěže Jiří Sekáč.
Dva Medvědi a k nim Jaškin. První lajna rozhodla, ale pořád máme slabší chvilky, ví Jandač
MS v hokeji

Krejčí jako tvůrce hry, Pastrňák coby kanonýr a prudký dříč Jaškin k nim. Toto složení elitní formace vyšlo trenéru Jandačovi dokonale.
Kolář šestým gólem v sezoně nasměroval Chabarovsk k výhře, Slovan zdolal Magnitogorsk
Hokej

České trio Kolář-Jordán-Zohorna v KHL významně pomohlo Chabarovsku k výhře 3:1 nad Astanou.
Petrohrad překvapivě padl s Minskem, Mozík s Kovářem bodovali ve vzájemném utkání
Hokej

Hokejisté Petrohradu, suverénní vládci KHL, podlehli na domácím ledě Dinamu Minsk 2:3 po nájezdech. Znarokovi svěřenci prohráli už podruhé v řadě.
Kolář a Zohorna přispěli k výhře Chabarovsku, bodoval i Novotný
Hokej

V pondělí pokračovala ruská KHL. Čeští hokejisté Jan Kolář a Tomáš Zohorna dopomohli Chabarovsku k výhře nad Minskem.
Radil se při výhře Spartaku podílel na obou brankách, Zohornův nájezd Amuru nepomohl
Hokej

Lukáš Radil přispěl gólem a asistencí k výhře Spartaku nad Čeljabinskem. V brance hostů dostal před Pavlem Francouzem přednost Děmčenko.
Polášek nastartoval obrat Soči, Saláka vyhnali z branky za necelých dvanáct minut
Hokej

Polášek přispěl gólem k výhře Soči v Podolsku, bodoval i domácí Mozík. Nižněkamsk porazil Novosibirsk a velmi brzy vystrnadil na střídačku Saláka.
Je to vysvobození, říká Sedláček o konci svého angažmá v Hradci. Do branky ho nepustil skvělý Rybár
Extraliga

Hradec přivedl Sedláčka na výpomoc za zraněného Rybára. Jakmile ale Slovák vyléčil záda, natlačil se do branky a zlínského rodáka už tam nepustil.
Hokej

Podívejte se na tvrdý hit, který předvedl v druhém kole play-off KHL Pavel Dacjuk.