Atletika

Po Usainu Boltovi byla Caster Semenyaová zřejmě největší atletickou osobností poslední dekády. Jenže o ní se nemluvilo hlavně kvůli výkonům na dráze.
Střelecké medailové žně v Minsku umocnili skeetaři bronzem v mixu
Ostatní sporty

Skeetaři Šumová a Tomeček porazili v duelu o bronz britský pár Hillová, Llewellin. Družstvo atletů i pistolářská dvojice obsadily čtvrté místo.
Vrzalová byla pátá na 1500, mužská sprinterská  štafeta přišla o finále kvůli Velebovu zranění
Atletika

Vrzalová byla pátá na 1500, mužská sprinterská štafeta přišla o finále kvůli Velebovu zranění

Atletická Evropa se rozloučila s Berlínem posledním dnem kontinentálního šampionátu.
Vrzalová si před ME další noční můru nepřipouští. Cítím se silná, třeba překvapím, doufá
Atletika

Simona Vrzalová se připravuje na atletický šampionát v Berlíně. Posílena o hořkou zkušenost z loňska, novou svalovou hmotu a s tradičním úsměvem.
Mistrovství bez české šampionky. Běžkyně Mezuliáníková nepojede kvůli zranění na HME
Atletika

Běžkyně Diana Mezuliáníková se nezúčastní halového mistrovství Evropy v atletice.
Oštěpařka Šedivá získala na univerziádě bronz

O devátou českou medaili na světové univerziádě se postarala oštěpařka Irena Šedivá, která skončila třetí v novém osobním rekordu 59,89 metru.
Holuša získal famózním finišem zlato, štafeta bere bronz

Sedmibojař Adam Sebastian Helcelet naopak zůstal pod stupni vítězů, stejně jako Jaroslav Bába.