Den po dni: Prohlédněte si sportovní foto dne

Den po dni: Prohlédněte si sportovní foto dne
8. května (Blackburn): Nechci do druhé ligy! 
 
 Čistě teoretickou šanci na záchranu v Premier League měl před pondělním duelem s Wiganem tým Blackburnu Rovers. Proto ani tento fanoušek neváhal a přišel svůj tým v důležitém okamžiku podpořit. Nepomohlo, jeho tým podlehl 0:1 a s nejvyšší anglickou soutěží se po jedenácti letech loučí.
7. května (Olomouc): Hnátek v Olomouci 
 
 Sigma Olomouc nastoupila v neděli k domácímu utkání proti Jablonci a před zápasem jí podpořil známý herec Miroslav Krobot, alias Pepík Hnátek. Štěstí však domácím nepřinesl. Hanáci remizovali s Jabloncem 1:1 a o záchranu musí bojovat ještě ve středu v Hradci.
6. května (Stockholm): Takhle vysoko bylo vítězství nad Švédy 
 
 Čeští hokejisté nastoupili ve druhém utkání na MS v hokeji proti domácímu Švédsku. Tre Kronor po většinu zápasu tahali za delší konec provazu a Češi marně sahali po bodovém zisku.
5. května (Helsinky): Valná hromada v brankovišti 
 
 Událostí dne je zahájení mistrovství světa v ledním hokeji. Proto i naše fotka se týká této události. První den byl charakteristický trápením favoritů a nevyhnulo se ani domácím Finů. Ti porazili Bělorusko hubeným rozdílem 1:0 a o vítězství se museli řádně poprat. Jako na tomto snímku v brankovišti soupeřova brankáře.
Foto: Reuters
Sport Sport
9. 5. 2012 12:00

V této galerii pro vás od prosince 2011 sledujeme sportovní dění prostřednictvím nejlepších fotografií dne. Chronologicky sestavená galerie vám vždy jako první nabídne foto dne (aktualizováno v průběhu dne), přičemž pomocí šipek můžete prozkoumat veškeré snímky z minulosti.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Na Floridě se zhroutila vícepodlažní budova, na místě jsou záchranáři

Na jižní Floridě se částečně zhroutila několikapodlažní budova. Zda v ní byli lidé a zda si incident vyžádal oběti, není v tuto chvíli podle televizní stanice CNN jasné. Na místě zasahují hasiči.

O zhroucení budovy v okrese Miami-Dade informovaly hasiči na twitteru. V tiskovém prohlášení pak uvedli, že na místě zasahuje přes 80 záchranných jednotek. Objekt se nacházel v městečku Surfside nedaleko Miami Beach. Podle lokální televize byla budova postavena v roce 1981.

Policie na twitteru zveřejnila snímek z místa. Na internetu se objevilo i video trosek budovy; jeho autor poznamenal, že byl ubytovaný v sousedním hotelu. "Jedna z těch obřích budov je pryč. Tady, hned vedle nás," uvedl s tím, že je to "šílené".

CNN se snaží získat komentář od místních hasičů a kanceláře starosty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy