ČEZ Nymburk

Nymburk porazil favorizované Tenerife a zajistil si play off Ligy mistrů
Basketbal

Nymburští basketbalisté v souboji nejlepších týmů Ligy mistrů vyhráli 89:84 na palubovce Tenerife.
Basketbalisté Nymburka zdolali Rigu a nakročili do play off LM
Basketbal

Basketbalisté Nymburka v Lize mistrů doma porazili 75:56 Rigu a čtyři kola před koncem základní části si prakticky zajistili místo v osmifinále.
Národní investiční plán počítá s opravou můstků i stavbou rychlobruslařské haly
Ostatní sporty

Národní investiční plán do roku 2050, který dnes představila vláda, počítá pro sport s téměř dvaceti miliardami korun.
Druhá porážka v Lize mistrů. Basketbalisté Nymburku podlehli řeckému Peristeri
Basketbal

Nymburk prohrál v Lize mistrů na palubovce Peristeri 65:75. Český šampion tak promarnil možnost upevnit si místo v první čtyřce zajišťující play off.
Nymburk zdolal v Lize mistrů Mornar Bar 91:74 a drží druhé místo
Basketbal

Basketbalisté Nymburka zdolali v 6. kole Ligy mistrů doma černohorský celek Mornar Bar 91:74 a po páté výhře pevně drží druhé místo ve skupině C.

Basketbalisté Nymburka v Lize mistrů vyhráli v Nižním Novgorodu

Basketbalisté Nymburka v Lize mistrů zvládli zápas o druhé místo v tabulce skupiny C a v Nižním Novgorodu vyhráli 82:73. Středočeský celek zvítězil počtvrté z dosavadních pěti kol, jeho jedinou ztrátou je porážka s úřadujícími vicemistry z Tenerife.

Nymburk i domácí vstoupili do zápasu se shodnou bilancí tři výhry a jedna porážka, kterou oběma dnešním soupeřům připravilo Tenerife. Středočeši s vítězem Ligy mistrů z roku 2017 v minulém kole prohráli 68:78, Nižnij Novgorod španělskému celku podlehl 67:81.

Vítěznou sérii Nymburka v Lize mistrů ukončil finalista z Tenerife
Basketbal

Basketbalisté Nymburka ve čtvrtém kole Ligy mistrů v pražské hale Královka podlehli 68:78 favorizovanému Tenerife a poprvé v soutěži prohráli.

Basketbalisté Nymburka vezou ze Svitav rekordní 60. výhru

Basketbalisté Nymburka ve druhém kole nové sezony nejvyšší soutěže vyhráli 97:70 ve Svitavách. Středočeský celek, který usiluje o sedmnáctý titul za sebou, si připsal šedesáté vítězství za sebou a překonal vlastní ligový rekord z roku 2014.

Nymburk, který ještě nenasadil nejnovější posilu z polské ligy, kapverdské křídlo Ivana Almeidu, měl od začátku zápas pod kontrolou. Nejlepším střelcem vítězného celku byl Jaromír Bohačík s 24 body, double-double za 13 bodů a 12 doskoků zaznamenal americký pivot Zachary Hankins.

Úspěšné MS může restartovat český basketbal. Problém je v lize, míní Brabenec
Basketbal

Někdejší nejlepší střelec světového šampionátu Kamil Brabenec přemýšlí o budoucnosti basketbalu v Česku. Sráží ho prý úroveň domácích soutěží.
Ostuda v Lize mistrů? Některými zápasy jsme se prostyděli, uznává opavský kouč

Někdo bere její výsledky v Lize mistrů jako ostudu, jiní ocenili ryze českou sestavu. Opava poznala v Evropě propastný rozdíl, ale ničeho nelituje.
Naděje na Evropský pohár žije, Nymburk porazil Fuenlabradu

Basketbalisté Nymburku v předposledním utkání základní skupiny Ligy mistrů porazili doma Fuenlabradu 104:87.
Nymburk doma nestačil na Hapoel s někdejším nejlepším pivotem NBA Stoudemirem

Basketbalisté Nymburku v Lize mistrů nestačili na hlavního favorita soutěže a podlehli Jeruzalému 80:111. Už v první půli nabrali ztrátu 17 bodů.
Totální kolaps. Nymburk se v závěru sesypal a přišel o vítězství i šanci na postup

V závěrečném dějství dali čeští šampioni pouhých sedm bodů a v utkání Ligy mistrů podlehli v Antverpách 72:85.
Nymburk živí šanci na postup. Vyhrál důležité klání Ligy mistrů nad Lietkabelisem

Basketbalisté Nymburku v 10. kole Ligy mistrů vybojovali důležité vítězství 78:71 nad Lietkabelisem Panevežys.
Basketbalistky Nymburka vyhrály i v Celje, Wellsová dala 27 bodů

Další zápas Evropského poháru sehraje Nymburk ve středu 7. listopadu na palubovce maďarského favorita Szekszárdu.
Nymburk v Lize mistrů vzdoroval mistrovským Aténám, padl až v prodloužení

Nymburk během utkání několikrát dotáhl velkou ztrátu, ale prodloužení nakonec nezvládl.
Nymburk sahal v Dijonu po výhře, ale vinou nepovedeného závěru v Lize mistrů prohrál

Basketbalisté Nymburku zahájili Ligu mistrů porážkou 63:74 na palubovce francouzského Dijonu. Ještě šest a půl minuty před koncem přitom vedli.
Nymburku se změnil soupeř v Lize mistrů, Eskisehir nesehnal sponzora a odhlásil se

Novým protivníkem českého celku je klub Lietkabelis Panevežys z Litvy.
Iluze žila jen pár minut. Nymburk podruhé rozdrtil Opavu a slaví patnáctý titul v řadě

Nymburk i Opava si účastí ve finále zajistili vstupenky do Ligy mistrů.
Nymburk nevyužil šanci a v Lize mistrů končí v osmifinále

Nymburk neudržel náskok z prvního zápasu s AEK a v osmifinále Ligy mistrů končí.