Češi si v utkání s Dánskem vynahradili gólovou radost.

Češi oslavují pátou branku necelých 9 minut před koncem utkání. Výhra proti Dánům je na dosah.
Michael Frolík - autor úvodních tří branek během prvních 14 minut utkání Česka proti Dánsku.
O tom, jak tvrdý je český hokej se ve druhé třetině přesvědčil Philip Larsen, který šel předčasně střídat s tržnou ránou na obličeji.
Diváků přišlo oproti utkání s Kanadou výrazně méně, přesněji - 3260. Přesto byl český "kotel" dobře slyšet.
27. 12. 2007 23:55

Čeští hokejisté do dvaceti let si na domácím světovém šampionátu spravili střeleckou chuť po úvodní prohře s Kanadou. Díky bleskovému hattricku kapitána Michaela Frolíka si poradili s Dány 5:2 a připsali si důležité první vítězství. Češi vtrhli na svého soupeře stejně zhurta. Narozdíl od úvodního střetnutí se však dokázali prosadit i gólově.