Bryant a spol ztratili vyhraný zápas, LeBron rozdával úsměvy

Rekordy si v dresu Wizards vylepšil Trevor Booker, který se snaží proniknout do koše přes Bryanta. Booker zaznamenal 18 bodů a 14 doskoků, Kevin Seraphin si nové maximum stanovil na 14 bodů. Nejlepším střelcem vítězů byl Nick Young s 19 body.
Lakers nepomohl k výhře ani Pau Gasol, jenž se snaží zakončit přes Bookera. "Jejich hráči si proti nám zvedli osobní rekordy díky energii, kterou jsme jim dodali svou mizernou volbou střel, špatným pohybem míče a ztrátami míče," okomentoval druhou prohru svého celku ve dvou dnech trenér Lakers Mike Brown.
Kobe Bryant během piluje během rozcvičky střelbu
Pau Gasol se snaží doskočit míč před Trevorem Bookerem
Reuters Reuters
8. 3. 2012 10:45

Že se dá v basketbalu vyhrát zápas, i když ještě ve třetí čtvrtině prohráváte o 21 bodů, dokázali ve středečním zápase NBA basketbalisté Washingtonu Wizards proti předloňským vítězům soutěže Los Angeles Lakers. Tým kolem Kobeho Bryanta a Pau Gasola si ještě ve 30. minutě držel parádníé náskok, jenže Wizards (na jehož lavičce proseděl Jan Veselý celý zápas) zakončili třetí třetinu šňůrou 26:7 a nakonec vyhrál 106:101.