Brazilští mladíci smutní. Titul mistrů světa jim sebrala Ghana

Brazilští mladíci smutní. Titul mistrů světa jim sebrala Ghana
Ghaňan Mensah svádí souboj s Kardecem
Zmatek před brazilskou brankou
Foto: Sport
Sport Sport
16. 10. 2009 22:56

Káhira - Ghanští mladíci jsou fotbalovými mistry světa do 20 let. V pátečním finálovém utkání porazili na pokutové kopy favorizovanou Brazílii 4:3 a mohli poprvé v historii zvednout nad hlavu pohár pro vítěze

 

Právě se děje

před 9 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy