Zrození rebelky, 14 medailí, 2 glóby, úsměvy i odhalené pozadí. To byla sezona Gabriely Koukalové

Gabriela Koukalová má za sebou famózní sezonu. Podívejte se na fotografie z ročníku 2016/2017.
Další fantastickou sezonu má za sebou největší česká biatlonová hvězda Gabriela Koukalová. Podívejte se, jak skvěle si vedla v posledním předolympijském ročníku.
V individuálních závodech Světového poháru skončila Koukalová hned jedenáctkrát na stupních vítězů a v celkovém pořadí skončila přesvědčivě druhá za suverénní Němkou Laurou Dahlmeierovou.
Koukalová tedy neobhájila velký křišťálový glóbus, to ale ani nebyla její priorita v kontextu celého ročníku.
Česká biatlonová hvězda chtěla zářit především na světovém šampionátu v Hochfilzenu. A tento hlavní cíl splnila do puntíku.