reklama
 
 
14:30 • Světový pohár • Anterselva

Sprint mužů

Konečné pořadí

1. Johannes Thingnes Bö (NOR)
2. Erlend Bjøntegaard (NOR)
3. Antonin Guigonnat (FRA)

Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu z biatlonového sprintu mužů na 10 kilometrů z italské Anterselvy v rámci Světového poháru 2018/2019. Závod začíná 25.1. ve 14:30.

Zastávka Světového poháru v italské Anterselvě míří do svého druhého závodního dne, po čtvrtečním sprintu žen je dnes na programu pro změnu sprint mužů. Na startu desetikilometrového závodu jsou i čtyři Češi - Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Adam Václavík a Tomáš Krupčík. Naváže některý z nich na včerejší senzační výhru Markéry Davidové?

Na startu dnešního závodu jsou všichni favorité, včetně suverénního Johannese Thingnese Böa, který naprosto suverénně vede pořadí Světového poháru! 

Průběžné pořadí SP:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 662 bodů 
2. Alexandr Loginov (RUS) 476 b. 
3. Martin Fourcade (FRA) 428 b. 
4. Simon Desthieux (FRA) 400 b. 
5. Simon Eder (AUT) 394 b. 
… 
17. Ondřej Moravec (CZE) 226 b. 
18. Michal Krčmář (CZE) 225 b. 

Na závodníky jsou během závodu připraveny opět dvě střelecké položky - jedna vleže a jedna vestoje. V případně minutí následuje trestný okruh. 

Průběžné pořadí sprintu mužů
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 294 bodů 
2. Alexandr Loginov (RUS) 236 b. 
3. Benedikt Doll (GER) 209 b. 
4. Tarjei Bø (NOR) 178 b. 
5. Simon Desthieux (FRA) 170 b. 
… 
17. Michal Krčmář (CZE) 95 b. 
18. Ondřej Moravec (CZE) 77 b. 

Česká biatlonistka po včerejším závodě oplývala skvělou náladou.

Startovní listina:
1. Benjamin Weger (SUI) 
2. Jevgenij Garaničev (RUS) 
3. Krasimir Anev (BUL) 
4. Dominik Landertinger (AUT) 
5. Florent Claude (BEL) 
6. Quentin Fillon Maillet (FRA) 
7. Ondřej Moravec (CZE) 
8. Martin Otčenáš (SVK) 
9. Dmitro Pidručnij (UKR) 
10. Erik Lesser (GER) 
11. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 
12. Martin Fourcade (FRA) 
13. Roman Jeremin (KAZ) 
14. Lukas Hofer (ITA) 
15. Torstein Stenersen (SWE) 
16. Tero Seppälä (FIN) 
17. Simon Desthieux (FRA) 
18. Christian Gow (CAN) 
19. Tarjei Bø (NOR) 
20. Julian Eberhard (AUT) 
21. Klemen Bauer (SLO) 
22. Raman Jaljotnau (BLR) 
23. Dominik Windisch (ITA) 
24. Simon Eder (AUT) 
25. Karol Dombrovski (LTU) 
26. Alexandr Loginov (RUS) 
27. Johannes Thingnes Bø (NOR) 
28. Leif Nordgren (USA) 
29. Arnd Peiffer (GER) 
30. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 
31. Benedikt Doll (GER) 
32. Grzegorz Guzik (POL) 
33. Cukasa Kobonoki (JPN) 
34. Benedikt Doll (GER) 
35. Scott Gow (CAN) 
36. Timofej Lapšin (KOR) 
37. Tuomas Gronman (FIN) 
38. Vladimir Čepelin (BLR) 
39. Sean Doherty (USA) 
40. Emilien Jacquelin (FRA) 
41. Dmitrij Malyško (RUS) 
42. Artěm Prima (UKR) 
43. Martin Ponsiluoma (SWE) 
44. Kalev Ermits (EST) 
45. Vladimir Iliev (BUL) 
46. Thomas Bormolini (ITA) 
47. Felix Leitner (AUT) 
48. Miha Dovžan (SLO) 
49. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 
50. Matej Kazár (SVK) 
51. Matvej Jelisejev (RUS) 
52. Jesper Nelin (SWE) 
53. Michal Krčmář (CZE) 
54. Antonin Guigonnat (FRA) 
55. Jeremy Finello (SUI) 
56. Johannes Kühn (GER) 
57. Sergej Bočarnikov (BLR) 
58. Kosuke Ozaki (JPN) 
59. Jake Brown (USA) 
60. George Buta (ROU) 
61. Peppe Femling (SWE) 
62. Tomáš Hasilla (SVK) 
63. Vytautas Strolia (LTU) 
64. Aleksandr Povarnicyn (RUS) 
65. Mitja Drinovec (SLO) 
66. Jules Burnotte (CAN) 
67. Tobias Eberhard (AUT) 
68. Ťia-lin Tchang (CHN) 
69. Roland Lessing (EST) 
70. Erlend Bjøntegaard (NOR) 
71. Mihail Usov (MDA) 
72. Apostolos Angelis (GRE) 
73. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) 
74. Artěm Tyščenko (UKR) 
75. Olli Hiidensalo (FIN) 
76. Jong-kju Kim (KOR) 
77. Aleksandrs Patrijuks (LAT) 
78. Timur Kuts (KAZ) 
79. Roman Rees (GER) 
80. Simon Fourcade (FRA) 
81. Martin Jäger (SUI) 
82. Giuseppe Montello (ITA) 
83. Thierry Langer (BEL) 
84. Cornel Puchianu (ROU) 
85. Tomáš Krupčík (CZE) 
86. Ajlan Rastić (SRB) 
87. Anton Sinapov (BUL) 
88. Michal Šíma (SVK)
89. Daniele Cappellari (ITA) 
90. Denis Şerban (ROU) 
91. Petr Jermolenko (KAZ) 
92. Łukasz Szczurek (POL) 
93. Philipp Nawrath (GER) 
94. Sebastian Samuelsson (SWE) 
95. Anton Smolski (BLR) 
96. Tomas Kaukenas (LTU) 
97. Max Durtschi (USA) 
98. Ruslan Tkalenko (UKR) 
99. Rok Tršan (SLO) 
100. Eduard Latypov (RUS) 
101. Aidan Millar (CAN) 
102. Wen-čchiang Wang (CHN) 
103. Adam Václavík (CZE) 
104. Dimitar Gerdžikov (BUL) 
105. Eligius Tambornino (SUI) 
106. Rene Zachna (EST) 
107. Lars Helge Birkeland (NOR) 
108. Roberts Slotinš (LAT)

Závod začíná.

Jako první se do závodu vydal Švýcar Weger a za ním Garaničev z Ruska.

Jako třetí na trati Anev z Bulharska, za ním Rakušan Landertinger a také Belgičan Claude.

S číslem šest vyrazil do závod jeden ze spolufavoritů Francouz Fillon Maillet.

A hned za ním vstupuje do sprinterského závodu první Čech, kterým je Ondřej Moravec.

První desítku uzavírá Němec Lesser, dvě pozice za ním jde do akce další favorit - Martin Fourcade z Francie.

Na trati už eviduje také Itala Lucase Hofera, který se může spolehnout na mohutnou podporu zaplněných tribun.

Weger přijíždí na první střeleckou položku, jak si povede?

Švýcar, který na prvním úseku výrazně utekl svým kolegům za sebou, jednou minul, a čeká jej tak trestné kolo.

Naopak Rus Garaničev nezaváhal, Bulhar Anev minul jednou. Jak si povedou další?

Belgičan Claude poslední ranou minul a také jej čeká trestné kolo. Podobně si vedl i Fillon Maillet, toho čekají dokonce dva trestné okruhy.

Zbývá dodat, že Weger rozjel běžecky závod hodně rychle, v běhu mu sekundují zdatně jen Hofer a Fourcade.

autor: Sport | 25. 1. 2019 14:19

    Pokračujte dál

    Hlavní zprávy

    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama
    reklama