Spílala trenérům, tančila a teď se otužuje. Koukalová dva roky po knižním třesku

mih mih
7. 4. 2020 6:31
Projděte si, jak šel čas s biatlonistkou Gabrielou Koukalovou po vydání její autobiografie před dvěma roky.

O vztahu s Ondřejem Rybářem

Ondřej Rybář a Gabriela Koukalová na SP v Anterselvě v lednu 2017.
Ondřej Rybář a Gabriela Koukalová na SP v Anterselvě v lednu 2017. | Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík

"Jako malé holce se mi Ondra Rybář děsně líbil. Trénoval pod mými rodiči a měl takový divný účes, jako by ho někdo ostříhal podle hrnce. K tomu nosil obrovské brýle. Časem je sundal, vlasy zkrátil a já se do něj zamilovala."

"Ondra má obrovské ego a do krve se pere za svůj názor, i když se ukáže, že není správný. Je tvrdohlavý a málokdy uzná, že má pravdu někdo jiný. To radši dál a dál vytahuje argumenty. Dlouho mi to vadilo a až časem jsem pochopila, že právě díky tomu egu a díky tomu, že od každého očekává absolutní kázeň, nás dotáhl do špičky."

"Náš vztah se hodně poničil ve chvíli, kdy si poprvé podal ruku s Petrem (Koukalem). Od toho dne jsme si už nikdy tak nerozuměli a já zjistila, že se v něm vlastně nevyznám. Přestala jsem se mu svěřovat a měli jsme mezi sebou čím dál větší odstup." 

 

Právě se děje

před 10 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy