Sex před závodem je pro ni meditace, s Vítkovou se nesnáší. Koukalová prozradila další tajemství

mih mih
12. 4. 2018 6:23
Projděte si, co všechno na sebe prozradila biatlonistka Gabriela Koukalová ve své autobiografii s názvem JINÁ.
SP NMNM, hromadný M: Gabriela Koukalová s mámou Gabrielou Soukalovou
SP NMNM, hromadný M: Gabriela Koukalová s mámou Gabrielou Soukalovou | Foto: Milan Kammermayer

O vztahu k rodičům

"'Bez sportu nebudeš vůbec nic,' opakovala mi máma celé dětství. Žádné výhrůžky domácím ani sníženým kapesným. Jen tahle věta. Za všechno, co jsem kdy měla a mám, vděčím hlavně rodičům. Vjížděli jsme si do vlasů a muselo to být příšerné. I kdybych jim děkovala každý den, nikdy to nebude dost."

 

Právě se děje

před 30 minutami

K volbám se letos přihlásilo 22 volebních seskupení, méně než v minulých letech

K letošním volbám do sněmovny předložilo kandidátní listiny 22 volebních seskupení. Je jich zhruba o třetinu méně než při minulých volbách před čtyřmi roky. Tehdy dodalo kandidátky 31 stran a hnutí. Vyplývá to ze zjištění ČTK na krajských úřadech a pražském magistrátu. Lhůta pro nominace dnes v 16:00 skončila. Podobně jako v minulých letech ne všechna seskupení přihlásila své adepty na poslance ve všech krajích.

Největší výběr by mohli mít voliči v Praze a v Jihomoravském kraji, kde bylo podáno 21 kandidátek. Naopak v Karlovarském, Ústeckém, Libereckém a Královéhradeckém kraji se sešlo po 17 kandidátkách.

Kandidátní listiny podle očekávání podaly všechny sněmovní strany, které podle průzkumů mají šanci znovu obsadit poslanecká křesla. ANO, SPD, ČSSD a KSČM kandidují samostatně, ODS, KDU-ČSL a TOP 09 vytvořily koalici Spolu, koaliční kandidátku sestavili také Piráti se Starosty.

Zástupci Trikolóry se propojili se Soukromníky a Svobodnými jako jedna volební strana. Místa ve Sněmovně by si chtěl udržet rovněž Volný blok. Favorizovanější je ale podle průzkumů nové hnutí Přísaha bývalého policisty Roberta Šlachty.

Zdroj: ČTK
před 32 minutami

Boeing kvůli závadě odložil plánovaný start zkušebního letu kosmické lodi Starliner k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS), uvedla agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 35 minutami

Vyšetřování dospělo k závěru, že guvernér Cuomo sexuálně obtěžoval současné i bývalé státní pracovnice, oznámila generální prokurátorka New Yorku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy