Sex před závodem je pro ni meditace, s Vítkovou se nesnáší. Koukalová prozradila další tajemství

mih mih
12. 4. 2018 6:23
Projděte si, co všechno na sebe prozradila biatlonistka Gabriela Koukalová ve své autobiografii s názvem JINÁ.
SP NMNM, hromadný M: Gabriela Koukalová s mámou Gabrielou Soukalovou
SP NMNM, hromadný M: Gabriela Koukalová s mámou Gabrielou Soukalovou | Foto: Milan Kammermayer

O vztahu k rodičům

"'Bez sportu nebudeš vůbec nic,' opakovala mi máma celé dětství. Žádné výhrůžky domácím ani sníženým kapesným. Jen tahle věta. Za všechno, co jsem kdy měla a mám, vděčím hlavně rodičům. Vjížděli jsme si do vlasů a muselo to být příšerné. I kdybych jim děkovala každý den, nikdy to nebude dost."

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy