Návrat Zvařičové i noví talenti. Proč sledovat české biatlonisty i bez Koukalové?

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
22. 11. 2017 7:01
Gabriela Koukalová kvůli bolavým lýtkům nestihne v neděli začátek Světového poháru. Podívejte se, proč byste si i přesto neměli nechat výkony českých biatlonistů ujít.

Připraví se Moravec na velkou akci?

SP Kontiolahti, sprint M: Ondřej Moravec
SP Kontiolahti, sprint M: Ondřej Moravec | Foto: Reuters

Čím je starší, tím se lépe dokáže připravit na velkou akci. Loni si Ondřej Moravec vedl v sezoně jak na horské dráze. Jenže přišlo mistrovství světa a biatlonista z Letohradu byl tři vteřiny i titulu světového šampiona.

Dvě individuální medaile přivezl z MS 2015 v Kontiolahti, stejně tak z posledních her v Soči. Začátek bude možná krušný, ani on nemohl celou přípravu kvůli nemoci naplno trénovat. Formu na ty nejprestižnější závody ale zkrátka umí vyladit. Potvrdí to v Koreji?  

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pět mrtvých po atentátu na vozidlo Tálibánu v afghánském Dželálábádu

Vozidlo radikálního hnutí Tálibán, které od poloviny srpna vládne v Afghánistánu, se stalo v neděli ve městě Dželálábád terčem dalšího bombového útoku. Podle prvních zpráv agentury AP si vyžádal pět mrtvých, včetně dvou civilistů, z nichž jedno bylo dítě. Tálibán se k incidentu dosud nevyjádřil.

Další zprávy