Návrat Zvařičové i noví talenti. Proč sledovat české biatlonisty i bez Koukalové?

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
22. 11. 2017 7:01
Gabriela Koukalová kvůli bolavým lýtkům nestihne v neděli začátek Světového poháru. Podívejte se, proč byste si i přesto neměli nechat výkony českých biatlonistů ujít.

Návrat Veroniky Zvařičové

Biatlonistka Veronika Zvařičová
Biatlonistka Veronika Zvařičová | Foto: ČTK

Před čtyřmi lety ještě české štafetě pomohla vybojovat stříbrné medaile na mistrovství Evropy. V květnu 2013 ji při tréninku na kolečkových lyžích v Jablonci srazilo auto. Prodělala těžká zranění, musela na operace, přesto sportovní život nevzdala a vrátila se zpět k biatlonu.

Loni vybírala od fanoušků na internetu peníze, aby si mohla zaplatit zahraniční přípravu, letos v létě už se propracovala zpět do české reprezentace a je připravená zase bojovat o medaile. Její příběh určitě sledujte. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 57 minutami

Pět mrtvých po atentátu na vozidlo Tálibánu v afghánském Dželálábádu

Vozidlo radikálního hnutí Tálibán, které od poloviny srpna vládne v Afghánistánu, se stalo v neděli ve městě Dželálábád terčem dalšího bombového útoku. Podle prvních zpráv agentury AP si vyžádal pět mrtvých, včetně dvou civilistů, z nichž jedno bylo dítě. Tálibán se k incidentu dosud nevyjádřil.

Další zprávy