Návrat Zvařičové i noví talenti. Proč sledovat české biatlonisty i bez Koukalové?

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
22. 11. 2017 7:01
Gabriela Koukalová kvůli bolavým lýtkům nestihne v neděli začátek Světového poháru. Podívejte se, proč byste si i přesto neměli nechat výkony českých biatlonistů ujít.

Návrat Veroniky Zvařičové

Biatlonistka Veronika Zvařičová
Biatlonistka Veronika Zvařičová | Foto: ČTK

Před čtyřmi lety ještě české štafetě pomohla vybojovat stříbrné medaile na mistrovství Evropy. V květnu 2013 ji při tréninku na kolečkových lyžích v Jablonci srazilo auto. Prodělala těžká zranění, musela na operace, přesto sportovní život nevzdala a vrátila se zpět k biatlonu.

Loni vybírala od fanoušků na internetu peníze, aby si mohla zaplatit zahraniční přípravu, letos v létě už se propracovala zpět do české reprezentace a je připravená zase bojovat o medaile. Její příběh určitě sledujte. 

 

Právě se děje

před 31 minutami

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy