Krčmář finišoval bez lyží, Vítková udolala Davidovou. Biatlonisté zamávali sezoně

Michal Krčmář se řítí do cíle - s malorážkou na zádech, ale bez lyží...
Všichni reprezentanti se společně s nejlepšími juniory a dorostenci tradičně loučili se sezonou v Jablonci nad Nisou.
I v nevlídném počasí dorazila spousta biatlonových fanoušků.
Po dvou rozjížďkách se jel finálový závod, v němž čekaly na muže i ženy čtyři položky, na které měli k dispozici šest náhradních nábojů.
Mezi muži se dařilo především Ondřeji Moravcovi (vpravo).
Foto: Luboš Vrabec
Sport Sport, Luboš Vrabec
27. 3. 2019 21:52
Podívejte se na snímky z exhibičního mistrovství republiky v supersprintu, kterým se čeští biatlonisté loučili se sezonou.
 

Právě se děje

před 12 minutami

Poslanci naléhali na Metnara, aby nechal ve funkci vojenského historika Stehlíka, ministr to zváží

Ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO) zváží budoucnost ředitele odboru válečných veteránů Eduarda Stehlíka, který by měl v armádě do konce roku skončit. Na dnešním jednání sněmovního výboru pro obranu nevyloučil revizi návrhu. Rozhodnout chce v brzy. Výbor mu doporučil, aby vedení odboru neměnil. Poslanci také nechtějí, aby ředitel odboru byl na rozdíl od současnosti civilista, s čímž zatím ministerstvo počítá.

Stehlíkovi ke konci roku končí vojenský závazek, ministerstvo mu jej nechtělo prodloužit. Na jeho podporu vystoupilo v minulých dnech několik politiků včetně premiéra Andreje Babiše (ANO).

Metnar označil Stehlíka za výborného historika. Motivace ke změně podle něj vycházela ze zkušeností například policie, kde podobnou pozici také zastává civilista.

Zdroj: ČTK
Další zprávy