Dopingový test ho nerozhodil, Sparta nabudila. Krčmář a spol. vtipkovali o štafetě

Zatímco českým biatlonistkám se v úvodu v týmových soutěžích moc nedaří, jejich mužští kolegové se neustále zlepšují. V Hochfilzenu si v nedělní štafetě vyjeli páté místo. Hlavní postavou byl Michal Krčmář, který předvedl parádní finiš a stejně dominantní byl i při vtípcích u skupinového rozhovoru.
Video: biatlon.cz

Sedmé místo z Kontiolahti čeští biatlonisté v Rakousku ještě o dvě příčky vylepšili, a tak není divu, že při následném rozhovoru v autě panovala skvělá nálada. Zábavu řídil Michal Krčmář, který byl i tahounem reprezentačního kvarteta na závěrečném úseku štafety.

"Zdravě jsem se po sobotě naštval, to byl můj pohon," culil se devětadvacetiletý biatlonista. "Ona ho nabudila Sparta," rýpl si do skalního fanouška fotbalového klubu z Letné Ondřej Moravec. 

Krčmář musel o víkendu i na dopingový test. "Ještě nemám výsledek, ale prošel jsem určitě," smál se.

Slušným výsledkem na svých úsecích se blýskli i mladíci Tomáš Mikyska a Jakub Štvrtecký. "No, ale nevím, Lukas Hofer mi nadělil 28 vteřin," upozornil skromně druhý z jmenovaných. 

Čeští reprezentanti tak poskočili v hodnocení štafet na páté místo. V Poháru národů jsou sedmí. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Za vraždu cyklistky v Olomouci si muž odpyká 25 let, odvolání vzal zpět

Za loňskou brutální vraždu cyklistky na okraji Olomouce si osmačtyřicetiletý Rostislav Basler definitivně odpyká výjimečný trest 25 let. Na začátku jednání u olomouckého vrchního soudu vzal dnes své odvolání nečekaně zpět. Muž původně s vinou souhlasil, odvolal se pouze do výše trestu. Kromě výjimečného trestu má uloženu také zabezpečovací detenci. Znalci jej totiž označili za agresivního sadistu, který je pro společnost extrémně nebezpečný.

Případ se stal loni 15. dubna na periferii Olomouce. Muž si jednapadesátiletou cyklistku náhodně vytipoval a počíhal si na ni podle obžaloby na rozcestí u božích muk. Poté, co odmítla jeho výzvu k sexu, ji surově napadl. Pětkrát ji udeřil sekerou sečnou stranou do hlavy a trupu, bodl kuchyňským nožem do krku a poté s největší pravděpodobností ještě rdousil rukou. Žena utrpěla řadu zranění, zemřela na místě. Bezprostřední příčinou byl krvácivý šok, vykrvácela z proříznuté hrdelní žíly.

Zdroj: ČTK
Další zprávy