Davidová létala vzduchem, závodníci padali vyčerpáním. Letní biatlon předvedl kouzla

Davidová létala vzduchem, závodníci padali vyčerpáním. Letní biatlon předvedl kouzla
Žádná exhibice v rámci letní přípravy. V německém Ruhpoldingu od čtvrtka do neděle probíhalo regulérní mistrovství světa v letním biatlonu.
Biatlonisté nazuli kolečkové lyže, nasadili cyklistické helmy a vyjeli si zazávodit o medaile.
Tohle v zimě jen tak neuvidíte, že by trenéři u dalekohledů sledovali nástřel naboso.
Nese to s sebou ale i jiné doprovodné jevy. Biatlonisté si v ostrém srpnovém sluníčku musí hrábnout na dno sil, a tak jsou k vidění i tyto obrázky.
Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík
Sport Sport
29. 8. 2022 10:11
V německém Ruhpoldingu se minulý týden konalo mistrovství světa v letním biatlonu a nejen Markéta Davidová na něm byla pořádně vidět.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

NASA kvůli tropické bouři znovu odložila start nové rakety k Měsíci

Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) kvůli nepříznivému počasí zrušil na úterý plánované vypuštění rakety Space Launch System (SLS) s modulem Orion k Měsíci. Jedná se o již třetí odklad startu testovací mise, kterou budou v případě úspěchu následovat cesty na Měsíc s posádkou. 

Po předchozích technických problémech rakety je tentokrát důvodem zrušení startu tropická bouře Ian, která podle prognóz v pondělí zesílí na hurikán a udeří na pobřeží Floridy. V předpokládané dráze hurikánu se nachází také Kennedyho vesmírné středisko, odkud má raketa odstartovat. V neděli padne rozhodnutí, zda se bezmála sto metrů vysoká raketa odveze ze startovací rampy a přesune se do hangáru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy