Čas dovolených skončil. Biatlonisté jdou znovu do akce, na kolech, lyžích i koních

Gabriela Koukalová a Veronika Zvařičová se na téhle fotce ještě smějí, ale neoblíbená letní příprava neminula ani je.
Nejvyšší čas naskočit na kolo a začít se suchou přípravou na zimní sezonu. Ta sice začíná až 26. listopadu v Östersundu, jenže třeba už tento víkend čeká Michala Krčmáře a spol. mistrovství republiky v biatlonu na horských kolech.
"Vyměňuji kancelářskou židli a bichle sahající až do stropu za pořádný trénink. Dneska kvalitní stovka po svých + selfíčko k tomu. Ale hlavně se po náročném studijním jaru těším po několika letech na to nejlepší léto!" napsala na Facebook čerstvá bakalářka Lucie Charvátová.
Kdyby vás zajímalo, za co dostala na Technické univerzitě titul... přejeme Lucce, aby tato práce měla příští rok i praktickou část. Třeba se bude hodit k diplomce.
V plné přípravě jsou biatlonisté už zhruba měsíc. Za tu dobu absolvoval celý národní tým zahraniční soustředění v německém Altenbergu a následně se připravoval v Letohradě. "Trenéři nám připravili zpestření letní přípravy - lezení na Suchých skalách," napsala na svůj Instagram Jessica Jislová.
Foto: Instagram
Sport Sport
13. 6. 2017 13:56
Podívejte se na střípky z první fáze přípravy (nejen) českých biatlonistů a biatlonistek na novou sezonu. Ta vyvrcholí příští rok v únoru na olympiádě v Pchjongčangu, první kontrolní závody ale čekají národní tým už o víkendu, kdy se v Jablonci uskuteční mistrovství republiky v biatlonu na horských kolech.
 

Právě se děje

Aktualizováno teď

Britský prodejce oblečení Boohoo koupil Debenhams. Obchody převzít nechce, hrozí tak zánik az 12 000 míst

Britský on-line prodejce oblečení Boohoo koupil zhruba za 55 milionů liber (1,6 miliardy Kč) značku Debenhams, včetně jejího webu. Žádný ze 118 obchodů, které má Debenhams na hlavních třídách britských měst, se ale Boohoo převzít nechystá. Zájem nemá ani o zaměstnance, takže v ohrožení je až 12 000 pracovních míst. 

Společnost Boohoo převzetí značek Debenhams popisuje jako transformační záležitost a označuje ji za velký krok. Podmínky dohody ale znamenají zánik pracovních míst, což v prosinci avizovali už správcové Debenhams, když zahájili likvidaci této 242 let staré firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy