Muži (a ženy) v černém. Kombinézy českých biatlonistů vyvolaly kontroverze

Češi nastoupili do nové sezony v nových barvách. Převládá černá. Líbí se vám?
Nové úbory české biatlonové reprezentace přinesly kontroverzi. Rozhodně ne takovou, jako nové dresy národního týmu hokejistů, přesto se o změně barev hodně mluví.
Kombinéza nese označení Kašper na počest průkopníka Světového poháru Zdeňka Kašpera, který zemřel letos v říjnu. Na snímku Eva Puskarčíková.
Ondřej Moravec po zveřejnění nové kombinézy uznal, že reakce fanoušků nejsou nikterak nadšené. Sám je ale spokojen. Pochvaloval si zejména bílou čepici. "Dřív ji nosili Norové a já vždycky takovou chtěl." V Pokljuce si ale zkušený biatlonista vystačil s čelenkou.
V minulých sezonách měli čeští reprezentanti na hlavách čepice červené barvy a logem sponzora Viessmann. Spolupráce firmy s českým biatlonem ale před novou sezonu skončila po šesti letech.
Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík
Sport Sport
12. 12. 2018 18:01
Češi nastoupili do nové sezony v nových barvách. Převládá černá. Líbí se vám?
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tusk podpořil zahájení přístupových jednání Evropské unie s Albánií a Severní Makedonií

Předseda Evropské rady Donald Tusk vyzval členské státy Evropské unie, aby podpořily zahájení přístupových rozhovorů se Severní Makedonií a Albánií. Podle agentur Reuters a AP to řekl po jednáních s nejvyššími představiteli obou zemí ve Skopji a Tiraně. "Přijetí Albánie a tohoto regionu do EU je v nejlepším zájmu celé Evropy. Protože Evropa nebude stabilní a bezpečná bez integrace celého Balkánu do EU. V sázce je naše společná budoucnost," zdůraznil Tusk. O tom, zda budou rozhovory zahájeny, by měla v říjnu rozhodnout Evropská rada.

Zdroj: ČTK
Další zprávy