Bronz bezmála po dvou letech. Tak se Češky skvěle praly s nástrahami Durynského lesa

České biatlonistky šokovaly v náročných podmínkách v Oberhofu třetím místem ve štafetě.
Štafetový závod žen odstartoval v Oberhofu za hustého sněžení. Českou štafetu rozjížděla Lucie Charvátová.
Charvátová nezačala závod v náročných podmínkách dobře, po střelbě vestoje musela na trestný okruh a předávala Veronice Vítkové až na třináctém místě s velkou ztrátou.
Diváci si nenechali závod zkazit zataženým a nepříjemným počasím, tolik typickým pro německé středisko Oberhof v Durynském lese.
Takto bojovala s tratí slovenská kometa Paulína Fialková, ale druhý úsek jí nevyšel podle představ. Slovenská štafeta nakonec dokončila závod na šestém místě, především zásluhou skvělého finiše Anastasie Kuzminové.
Foto: Petr Slavík, Český biatlon
Sport Petr Slavík, Český biatlon, Sport
Aktualizováno 13. 1. 2019 17:13
České biatlonistky se ve štafetě umístily na stupních vítězů bezmála po dvou letech. Podívejte se na fotografie ze štafetových závodů v Oberhofu.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 19 minutami

Policisté dopadli v Liberci muže, který minulý týden v Mladé Boleslavi přepadl banku. Přiznal se a hrozí mu až desetiletý trest

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

PPF přejmenuje své operátory Telenor v Bulharsku, Maďarsku a Srbsku na Yettel

Skupina PPF Telecom Group od 1. března přejmenuje své mobilní aktivity v Bulharsku, Maďarsku a Srbsku z dosavadního názvu Telenor na Yettel. Přechod na novou značku firma zahájila dnes a měl by skončit do konce března. 

"Naše obchodní strategie sleduje tři priority. Chceme poskytovat nejlepší zákaznickou zkušenost, provozovat špičkové telekomunikační sítě a dosahovat nejvyšší míry efektivity a ziskovosti. Silná značka je pro naplnění této vize nezbytná," uvedl výkonný ředitel TMT CEE, PPF Telecom Group Marek Sláčík.

Yettel doplní portfolio dalších dvou značek, které PPF Telecom Group provozuje, a sice O2 a CETIN. Operátor O2 působí v ČR a na Slovensku a CETIN jako provozovatel telekomunikační infrastruktury funguje v ČR, Bulharsku, Maďarsku a Srbsku.

Skupina PPF koupila telekomunikační operátory Telenor v Bulharsku, Černé Hoře, Maďarsku a Srbsku v červenci 2018. Akvizice vedla k vytvoření telekomunikační divize skupiny PPF pod názvem PPF Telecom Group. Telenor v Černé Hoře loni odprodala. Skupina má v současnosti v pěti zemích 18,3 milionu zákazníků a 12 000 zaměstnanců, přičemž v účetním roce 2020 provozní zisk EBITDA dosáhl 1,4 miliardy eur.

Další zprávy