Zrádný vítr odnesl biatlonistům naději za dobrý výsledek ve vytrvalostním závodě

Ondřej Moravec si s vytrvalostním závodem z českých reprezentantů
Zatímco na začátku závodu byly podmínky neměnné a vítr příliš nefoukal, krátce po startu bylo vše jinak. Nárazové poryvy a změny směru dělaly potíže všem závodníkům.
Z Čechů běžel nejrychleji Michal Šlesingr,...
... ale pět chyb na střelnicích ho srazilo až do třetí desítky pořadí.
Moravec byl o něco pomalejší,...
Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík
Sport (C) Český biatlon, Petr Slavík, Sport
1. 12. 2016 22:11
Podívejte se fotografie ze závodu biatlonistů na 25 km v rámci Světového poháru ve švédském Östersundu
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 6 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy