Bianca Andreescuová

Kdo přežije, vyhraje. Čínský Turnaj mistryň ničí tenistky, jejich nevole sílí
Tenis

Po čtyřech dnech Turnaje mistryň sílí kritika na pořadatele. Číňané při své premiéře připravili extrémně pomalý povrch
1:06
Tenis

Petra Kvitová podlehla na Turnaji mistryň Japonce Naomi Ósakaové 6:7, 6:4 a 4:6. Naopak Krejčíková se Siniakovou i Strýcová byly v deblu úspěšné.
Další ruský skalp nepřidala. Muchová nestačila v Moskvě na Pavljučenkovovou
Tenis

Karolína Muchová na turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla, v semifinále podlehla 4:6, 7:6, 1:6 domácí Anastasii Pavljučenkovové.

Semifinále v Pekingu vyneslo Ósakaové postup na Turnaj mistryň

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se jako pátá hráčka v pořadí kvalifikovala na Turnaj mistryň. Vítězka letošního Australian Open si zajistila start na prestižním vrcholu sezony dnešním postupem do semifinále turnaje v Pekingu.

Už dříve se do Šen-čenu na závěrečnou akci roku pro osmičku nejlepších hráček kvalifikovaly vítězka Roland Garros Ashleigh Bartyová z Austrálie, Karolína Plíšková, wimbledonská vítězka Rumunka Simona Halepová a šampionka US Open Bianca Andreescuová z Kanady.

O postup na Turnaj mistryň dál usiluje i šampionka z roku 2011 Petra Kvitová, která má na kontě už šest startů. V žebříčku sezony jí aktuálně patří šesté místo za Ósakaovou a stejně jako Japonka mohla získat jistotu, pokud by v Pekingu zvládla dnešní čtvrtfinálový duel s Bartyovou.

Turnaj mistryň s rekordní dotací 14 milionů dolarů se letos uskuteční poprvé v čínském Šen-čenu. Hrát se bude od 27. října do 3. listopadu.

Fenomén Bianca. Navrátilovou i Plíškovou její ego udivuje, jiné už začíná štvát
Tenis

Bianca Andreescuová je v Kanadě národní hrdinkou, ve zbytku světa si ovšem buduje značně kontroverzní pověst.
Šok ve finále US Open: Serena nestačila na Kanaďanku, tentokrát ale nedělala scény
Tenis

Serena Williamsová nevyužila další šanci na zisk 24. grandslamového titulu, čímž by vyrovnala rekord Margaret Courtové.
Serenu čeká finálový souboj generací. Je senzační, že stačím teenagerkám, vzkazuje
Tenis

Bianca Andreescuová ještě nebyla na světě, když její finálová soupeřka zvedla v New Yorku nad hlavu svoji první velkou trofej.
Ve finále US Open vyzve Serenu Williamsovou mladá Kanaďanka Andreescuová
Tenis

Tenistka Serena Williamsová je stejně jako loni ve finále US Open a má před sebou další pokus o zisk čtyřiadvacátého grandslamového titulu.
Nadal ve čtvrtfinále US Open nezaváhal, o finále si zahraje i Andreescuová
Tenis

Rafael Nadal ve čtvrtfinále US Open porazil Diego Schwartzmana 6:4, 7:5, 6:2. O finále si zahraje také talentovaná Kanaďanka Bianca Andreescuová.
Nepoměr v odměnách zostřil debatu. Největší balík historie ale dostanou ženy
Tenis

Po posledních turnajích v Torontu a Cincinnati opět přicházejí na přetřes nekonečné diskuse o rovnosti odměn tenistů a tenistek.
Český triumf v Torontu. Krejčíková se Siniakovou ovládly čtyřhru a mají třetí titul
Tenis

Ve dvouhře zvítězila Bianca Andreescuová. Serena Williamsová finále vzdala za stavu 1:3 kvůli bolestem zad.
Plíšková se na trůn nevrátí. Senzační jízda Bouzkové pokračuje, je v semifinále
Tenis

Ve čtvrtfinále na turnaji v Torontu podlehla Karolína Plíšková Kanaďancě Andreescuové 0:6, 6:2, 4:6. Marii Bouzkové vzdala Halepová .
Zranění Andreescuové pomohlo Plíškové na Wimbledon
Tenis

Talentovaná kanadská tenistka Bianca Andreescuová přijde kvůli zranění o Wimbledon.
Nepředvídatelné dostihy. Ženský tenis je lapen v chaosu, který nemá obdoby
Tenis

Šestnáct turnajů, šestnáct různých vítězek. Takový je zatím rok 2019 na okruhu WTA.
Největší hysterka všech dob. Kerberová neunesla porážky s osmnáctiletou hvězdou
Tenis

Úřadující šampionka Wimbledonu se s Andreescuovou střetla na obou březnových amerických turnajích. A nepochodila.
Krejčíková a Siniaková v Miami končí, kanadská hvězdička vyřadila Kerberovou
Tenis

Nejlepší deblový pár světa prohrál v Miami s Azarenkovou a Bartyovou. Ve dvouhře objev sezony Kanaďanka Andreescuová vyzrála na Kerberovou.
Vondroušová má další skalp grandslamové šampionky, Muchová trápila Kerberovou
Tenis

Česká tenistka Markéta Vondroušová postoupila na turnaji v Miami do třetího kola po výhře nad vítězkou předloňského French Open Ostapenkovou.