Smělé plány kraulařské královny. Seemanová po olympiádě v Tokiu vyrazí do Kentucky
Ostatní sporty

"Plavecký kouč Albiero, který v Louisville působí už přes 15 let, přijel dokonce do Prahy," říká česká plavkyně.

Kraulařka Seemanová po čtyřstovce ovládla na SP i poloviční trať

Barbora Seemanová vyhrála na plaveckém Světovém poháru v Berlíně závod na 200 metrů volný způsob a zopakovala páteční úspěch z dvojnásobné trati. Devatenáctiletá reprezentantka se tentokrát časem 1:58,78 minuty tolik nepřiblížila k vlastnímu českému maximu (1:57,16), ale stačilo jí to k triumfu o dvě setiny před Michelle Colemanovou ze Švédska.

Třetí s odstupem 62 setin dohmátla zkušená maďarská plavkyně Zsuzsanna Jakabosová, jež dvoustovku ovládla na předminulém dílu SP v Singapuru. Až za ní skončila Kanaďanka Aly Ackmanová, jež jediná předčila Seemanovou v rozplavbách.

Seemanová vyhrála na SP v Berlíně kraulovou čtyřstovku

Plavkyně Barbora Seemanová vyhrála na Světovém poháru v Berlíně závod na 400 metrů volný způsob.
Číňan Sun podle Micky s dopingem nepřestal. Je agresivní a namyšlený, dodává Kubová

Nejsilnějším tématem letošního mistrovství světa plavců nebyl žádný rekord v bazénu, ale reakce na účast čínského plavce Sun Janga.
Další skandál na MS plavců. Čínský šampion řval na Brita, který mu nechtěl blahopřát

Číňan Sun Jang se na plaveckém mistrovství světa znovu ocitl v centru pozornosti.
Seemanová na MS vylepšila rekord, štafeta postoupila na olympiádu

Plavkyně Barbora Seemanová na mistrovství světa v korejském Kwangdžu vylepšila český rekord na 400 metrů volným způsobem.
Nadšená Seemanová. Na stovce se kvalifikovala na olympiádu v Tokiu

Devatenáctiletá Barbora Seemanová jako třetí z českých plavců splnila limit pro účast na olympijských hrách v Tokiu.
Seemanová zakončila rok medailí a rekordů prestižním oceněním. Dřina má smysl, říká

Nejlepším juniorem v rámci ankety Sportovec roku byl poprvé zvolen zástupce bazénových sportů. Plavkyně Barbora Seemanová má za sebou skvělý rok.
Kraulařská štafeta posunula ve finále MS český rekord. Micka byl šestý

Plavec Jan Micka skončil na mistrovství světa v krátkém bazénu šestý v závodě na 1500 metrů volný způsob.
Je to sen, rozplývala se plavkyně Seemanová po rekordu a šestém místě na stovce

Plavkyně Barbora Seemanová proměnila druhou finálovou účast na mistrovství světa v krátkém bazénu v šesté místo na 100 metrů volný způsob.
Plavkyně Seemanová byla na MS osmá na kraulařské dvoustovce

Plavkyně Barbora Seemanová obsadila na mistrovství světa v krátkém bazénu v čínském Chang-čou osmé místo v závodu na 200 m volný způsob.
Nesmím jít hned spát, plánuje Seemanová. Před šampionátem překvapuje sama sebe

Ač bude na světovém šampionátu plavců v krátkém bazénu benjamínkem české výpravy, bude na Barboru Seemanovou upřena velká pozornost.
Kraulařka Seemanová zlepšila skoro o dvě sekundy rekord na 200 m

Na Plzeňských sprintech zaplavala v sobotu český rekord také Barbora Seemanová.
Plavkyně Seemanová má z olympijských her mládeže druhé zlato

Seemanová je na vrcholu poté, co v zimě nemohla tři měsíce trénovat kvůli mononukleóze.
Čtyři dny, sedm medailí. Další dvě přidali na olympiádě mládeže Seemanová a Bezděk
Olympijské hry

Plavkyně Seemanová byla bronzová na kraulařské dvoustovce, judista Bezděk byl členem stříbrného mezinárodního týmu.
První zlato z olympiády mládeže vylovila Seemanová. A ještě překonala rekord

Českou bilanci ještě vylepšily veslařky Anna Šantrůčková s Eliškou Podrazilovou, které zaokrouhlily českou medailovou bilanci na pět cenných kovů
Další český rekord a dvanácté místo. Plavkyně Seemanová zazářila na ME v Kodani

Česká plavkyně Barbora Seemanová dnes podruhé vylepšila národní rekord na 50 metrů volný způsob. V semifinále zaplavala čas 24,57 sekundy.
Seemanová vytvořila na ME nový český rekord a je v semifinále kraulařské padesátky

Česká plavkyně Barbora Seemanová zaplavala v rozplavbě v závodě na 50 metrů volným způsobem čas 24,89 sekundy, čímž stanovila nový český rekord.