Arturo Vidal

Real poprvé v sezoně v lize prohrál, na čele ho vystřídala Barcelona
Zahraniční ligy

Páté soutěžní vítězství za sebou zajistili katalánskému velkoklubu v 9. kole španělské ligy hvězdní útočníci Griezmann, Messi a Suárez.
Záložník Vidal mění dres. Z Bayernu jde do Barcelony

Chilský záložník Arturo Vidal odchází z Bayernu Mnichov do Barcelony, jež za něj podle médií zaplatila 19 milionů eur (486 milionů korun).
Bayern nastřílel Hoffenheimu pět branek a vede bundesligu o 16 bodů

Bayern otočil utkání proti Hoffenheimu a zvítězil 5:2. Hosté s Pavlem Kadeřábkem v sestavě získali z posledních čtyř zápasů jediný bod.
Bayern porazil Augsburg a zvýšil náskok na čele tabulky, Lipsko ztratilo v Leverkusenu

Bayern porazil Augsburg 3:0, druhé Lipsko remizovalo s Leverkusenem 2:2. Hoffenheim bez Pavla Kadeřábka remizoval s Frankfurtem 1:1.
Famózní Ronaldo sestřelil oslabený Bayern v prodloužení, pohádka Leicesteru skončila
Liga mistrů

Bayern se sesypal po vyloučení Vidala, Ronaldo třemi góly zaokrouhlil střeleckou stovku v Lize mistrů. V semifinále budou znovu dva madridské kluby.
Uzdravený Messi hattrickem sestřelil Panamu a poslal Argentinu do čtvrtfinále
Fotbal

Uzdravený Lionel Messi pomohl fotbalistům Argentiny hattrickem za 19 minut porazit Panamu 5:0 a přispěl k postupu týmu do čtvrtfinále Copa Ámericy.
Atlético v deseti na Barcelonu nestačilo, Bayern přehrál Benficu
Fotbal

Fotbalisté Atlética Madrid neudrželi vedení na hřišti Barcelony a v deseti v prvním zápase čtvrtfinále Ligy mistrů prohráli 1:2. Doma uspěl i Bayern.
Neporazitelný Juventus čeká na vyzyvatele. Najde se někdo?
Fotbal

Dnešním prvním kolem začne v Itálii tamní nejvyšši fotbalová liga Serie A. Jako největší favorit do ní opět vstoupí turínský Juventus.
Nejlepším fotbalistou Evropy bude Ronaldo, Messi nebo Suárez
Fotbal

Na cenu pro nejlepšího fotbalistu UEFA za sezonu 2014/15 kandiduje obhájce trofeje Cristiano Ronaldo z Realu Madrid a barcelonská dvojice Lionel…
Ani Barca, ani Arsenal. Vidal bude hrát za Bayern
Fotbal

Chilský fotbalový záložník opouští Juventus, Bayern za něj zaplatí kolem 26 milionů liber.
Opilý Vidal cestou z kasina havaroval se svým ferrari
Fotbal

Chilský fotbalista Arturo Vidal havaroval během volného dne na jihoamerickém šampionátu a skončil s lehkými zraněními v nemocnici.
Juventus vyhrál sedmý zápas v řadě bez inkasované branky
Fotbal

Fotbalisté Juventusu Turín zvítězili v předehrávce 15. kola italské ligy v Boloni 2:0 a před víkendovým programem vedou tabulku o šest bodů před AS…